پرسپولیسی ها که پس از سال ها به عنوان مدعی قهرمانی خود را مطرح کرده اند، دیدار سختی مقابل تیم ملی کوچک و مدعی جدید قهرمانی این فصل لیگ برتر خواهند داشت.

تبریزمن، سرویس ورزشی: دو تیم پرسپولیس تهران و تراکتورسازی از ساعت ۱۷:۳۰ فردا، یکشنبه از سری رقابت های هفته بیست و دوم مسابقات لیگ برتر در استادیوم آزادی شهر تهران و در چارچوب دیداری فوق العاده حساس به مصاف هم خواهند رفت.

سرخپوشان تراکتورسازی هم اکنون در شرایطی قرار گفته اند که در صورت برتری مقابل پرسپولیس، با شدت و جدیت تمام به عنوان یکی از اصلی ترین مدعیان قهرمانی معرفی خواهند شد.

هر چند اختلاف امتیازی نسبتا زیادی بین تراکتور و صدرجدول وجود دارد، با این حال در صورت ادامه روند بازی ها و نتایج خوب سرخپوشان، مطمئنا می توان شانس زیادی برای قهرمانی این تیم در پایان فصل قائل بود.

فصلی که در حدود ۷ بازی و ۲۱ امتیاز دست نخورده هنوز از آن باقی مانده است و هر تیمی از رتبه اول جدول رده بندی تا رده هشتم با توجه به فاصله اندک امتیازی میان تیم ها، شانس کسب سهمیه و حضور در بین مدعیان قهرمانی را خواهد داشت.

شاگردان امیرقلعه نوعی که به یک باره اوج گرفته و سه بازی پیاپی مقابل تیم های قدرتمند سپاهان و الجزیره به برتری دست یافته و بازی های خوبی از خود به نمایش گذاشتند، هم اکنون از انگیزه بالا و روحیه خوبی برای ادامه روند نتیجه گرفتن خود دارند.

بختیار رحمانی، سروش رفیعی، مهدی شریفی، مهدی کیانی، سینا عشوری و شجاع خلیل زاده از ستارگان فعلی و آماده تراکتورسازی هستند اما اکثر بازیکنان این تیم چه در ترکیب اصلی و چه در نیمکت، صاحب نام بوده و دوران افت خود را سپری کرده اند.

شاگردان برانکو در تیم پرسپولیس هم پس از سالیان سال بالاخره تبدیل به یکی از مدعیان قهرمانی شده اند و بازیکنان و هواداران این تیم امیدهای زیادی برای رقابت با سایر بالانشینان فوتبال کشور برای صدرنشینی دارند.

سرمربی کروات سرخپوشان تهران و سابق تیم ملی ایران، تراکتور را تیم ملی کوچک می داند و به خوبی از دشواری های مصاف با تیم پرطرفدار آذربایجان آگاهی دارد.

این دیدار حساس، علاوه بر مسائل فنی و شرایط جدول رده بندی، جذابیت های خاص خودش را از نظر تعداد جمعیت حاضر در استادیوم و تقابل قدرت هواداران نیز خواهد داشت.

پرسپولیسی ها در بازی های اخیر با رایگان کردن بلیط استادیوم و نیز وعده های عجیب و غریب تماشاگرانی را به استادیوم آزادی کشانده اند، طرفداران تراکتور ساکن استان تهران نیز همیشه و همیشه در کنار تیم محبوبشان بوده اند و مطمئنا با نتایج خوبی هم که در هفته های گذشته بدست آمده با شور و حال خاصی راهی ورزشگاه خواهند شد.

حال باید دید نتیجه این بازی سراسر جذابیت و حساسیت که می توان از آن به نام دربی دو تیم سرخپوش ایران نام برد، چه نتیجه ای در بر خواهد داشت و ترمز کدام تیم در مسیر قهرمانی کشیده خواهد شد…


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :