به گزاش تبریزمن،دو تیم پرسپولیس تهران و تراکتورسازی از ساعت ۱۷:۳۰ فردا، یکشنبه از سری رقابت های هفته بیست و دوم مسابقات لیگ برتر در استادیوم آزادی شهر تهران و در چارچوب دیداری فوق العاده حساس به مصاف هم خواهند رفت.

سرخپوشان تراکتورسازی هم اکنون در شرایطی قرار گفته اند که در صورت برتری مقابل پرسپولیس، با شدت و جدیت تمام به عنوان یکی از اصلی ترین مدعیان قهرمانی معرفی خواهند شد.

هر چند اختلاف امتیازی نسبتا زیادی بین تراکتور و صدرجدول وجود دارد، با این حال در صورت ادامه روند بازی ها و نتایج خوب سرخپوشان، مطمئنا می توان شانس زیادی برای قهرمانی این تیم در پایان فصل قائل بود.

فصلی که در حدود ۷ بازی و ۲۱ امتیاز دست نخورده هنوز از آن باقی مانده است و هر تیمی از رتبه اول جدول رده بندی تا رده هشتم با توجه به فاصله اندک امتیازی میان تیم ها، شانس کسب سهمیه و حضور در بین مدعیان قهرمانی را خواهد داشت.

تراکتورسازی قبل از بازی دور رفت ۲ تیم که طی آن پرسپولیس برنده شد، در ۱۲ بازی ۸ بار برابر پرسپولیس برنده شده و تنها ۳ بار بازنده شده بود.

اگر بخواهیم از کل تاریخ لیگ برتر حرف بزنیم باید بگوییم که پرسپولیس در لیگ برتر و در ۱۵ بازی صاحب ۶ برد، یک مساوی و۸ باخت برابر تراکتورسازی شده اما اگر ۲ برد لیگ اول را کنار گذاشته و آمار ۱۳ بازی متوالی این ۲ تیم را مرور کنیم متوجه خواهیم شد که تیم تراکتورسازی در اکثر سالها برتری قاطع و بی چون و چرایی برابر پرسپولیس داشته است.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :