کارشناس و مربی فوتبال معتقد است با توجه به پتانسیل های فنی دو تیم پرسپولیس و تراکتورسازی، تقابل این دو تیم در هفته بیست و دوم می تواند زیباترین و مهییج ترین بازی لیگ برتر شود.

کاظم محمودی با بیان اینکه هر دو تیم در بهترین شرایط روحی، روانی و فنی مقابل یکدیگر صف آرائی می کنند، اظهار کرد: تیم تهرانی مدت هاست که در لیگ برتر بازی های زیبا و نتیجه بخش ارائه می کند، اما تراکتورسازی به دلیل برخی مشکلات تنها چند هفته ای است که به روال طبیعی خود بازگشته است.

وی افزود: اما به دلیل کسب نتایج درخشان تراکتورسازی در لیگ قهرمانان آسیا، بازیکنان این تیم شرایط روحی و روانی بهتری را تجربه می کنند و با انگیزه بالائی به مصاف حریف سنتی خود می روند که این شرایط همراه با وضعیت فنی بسیار مساعد پرسپولیس، می تواند این بازی را به یکی از زیباترین، مهیج ترین و البته تاکتیکی ترین بازی های لیگ امسال تبدیل کند.

محمودی ، خط هافبک و حمله قدرتی و سرعتی، انگیزه بسیار بالای بازیکنان جوان و بازی تکنیکی را از نقاط قوت تیم پرسپولیس عنوان کرد و گفت: این تیم در خط دفاعی از مشکلاتی رنج می برد که مهاجمان تراکتورسازی اگر با تمرکز بالا و دقت بیشتر بازی کنند، از این ناحیه می توانند به حریف خود ضربه بزنند.

وی به خط حمله هماهنگ و خوب تراکتورسازی اشاره کرد و گفت: طی چند هفته اخیر این تیم با حضور مهدی شریفی و بهتر شدن شرایط روحی بختیار رحمانی در خط حمله بسیار خطرناک نشان داده است که اگر روال بازی های اخیر در لیگ آسیا را ادامه دهند، می توانند به تیم تهرانی غلبه کرده و نتیجه درخشانی کسب کند.

مربی اسبق تراکتورسازی، تمرکز بالا در خط دفاعی را ضامن موفقیت تراکتورسازی در مقابل پرسپولیس ذکر کرد.

محمودی، پیروزی تراکتورسازی در برابر پرسپولیس را بسیار مهم خواند و گفت: اگر این بازی به پیروزی سرخ های تبریزی همراه باشد این تیم می تواند حداقل به کسب سهمیه در لیگ برتر امیدوارتر شود.

وی، کسب دو برد خوب تراکتورسازی مقابل الجزیره امارات در لیگ آسیا را مقدمه ای برای حضور پرتعداد هواداران این تیم در ورزشگاه ارزیابی و اظهار کرد: اگر هواداران در بازی امروز حمایت گسترده ای از تراکتورسازی داشته باشند، این تیم می تواند با روحیه مضاعفی به مصاف حریف رفته و نتیجه مطلوبی کسب کند.

محمودی، موفقیت های اخیر تراکتورسازی در لیگ قهرمانان باشگاه های آسیا را به هواداران و مردم آذربایجان تبریک گفت.

دیدار حساس تیم های پرسپولیس تهران و تراکتورسازی امروز راس ساعت ۱۷ و ۳۰ دقیقه در ورزشگاه آزادی برگزار می شود.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :