به گزارش تبریزمن، تیم‌های پرسپولیس تهران و تراکتورسازی تبریز در حالی حساس‌ترین بازی هفته بیست و دوم رقابت‌های لیگ برتر باشگاه‌های کشور را در ورزشگاه آزادی برگزار می‌کنند که پیروزی سرخ‌پوشان تهرانی شانس آن‌ها را برای قهرمانی بیشتر کرده و برد سرخ‌پوشان تبریز نیز آن‌ها را به جمع بالانشینان خواهد رساند.

هفته بیست و دوم رقابت‌های فوتبال لیگ برتر باشگاه‌های کشور امروز یکشنبه ۱۶ اسفند در حالی با انجام سه دیدار باقی‌مانده به پایان می‌رسد که نگاه و توجه همه فوتبالی‌ها به بازی حساس و مهم دو تیم سرخ‌پوش پرسپولیس و تراکتورسازی در ورزشگاه آزادی تهران خواهد بود.

این دیدار از ساعت ۱۷:۳۰ امروز آغاز می‌شود و همزمان با این دیدار نیز سپاهان در اصفهان از صبای قم پذیرایی می‌کند. قبل از برگزاری این دو مسابقه، تیم ذوب‌آهن اصفهان نیز در تهران به میهمانی نفت می‌رود و این بازی هم از ساعت ۱۵:۳۰ آغاز می‌شود.

دیدار دو تیم پرسپولیس و تراکتورسازی بدون توجه به جایگاه دو تیم در جدول، نوع بازی دو تیم و نتیجه‌گیری‌شان در لیگ به‌خودی‌خود حساس و مهم است، و چندان مهم نیست که چه کسی سرمربی پرسپولیس باشد و چه کسی سرمربی تراکتور، چه بازیکنانی در ترکیب پرسپولیس باشند و چه بازیکنانی پیراهن تراکتورسازی را به تن داشته باشند، اما آنچه این مصاف سرخ را جذاب می‌کند، هواداران دو تیم هستند که هرکدام به تیم خود ماهیت و اعتباری مضاعف بخشیده‌اند و صدالبته نام و آوازه هر دو پیکار ساعت ۱۷:۳۰ یکشنبه ۱۶ اسفند ۹۴ ورزشگاه آزادی تهران را به یکی از مهم‌ترین تقابل‌های لیگ پانزدهم تبدیل کرده است.

بختیار رحمانی – مهدی طارمی؛ ستاره های دو تیم تراکتورسازی و پرسپولیس به عنوان چهره های اصلی این دیدار شناخته می شوند. بعد از اتفاقات نیم فصل اول برای بختیار رحمانی، او اکنون ستاره تراکتورسازی محسوب می شود که نقش پررنگی در ۶ امتیاز کسب شده توسط این تیم در لیگ قهرمانان آسیا داشته و در سمت مقابل مهدی طارمی برای رساندن گل هایش به عدد ۱۳ چشم به دروازه محمدرضا اخباری دوخته است. برانکو و امیر قلعه نویی چشم به دو ستاره این روزهای تیم شان دوخته اند.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :