به گزارش تبریزمن، پرسپولیس و تراکتورسازی در چارچوب هفته بیست و دوم فوتبال ایران از ساعت ۱۷ و ۳۰ دقیقه در ورزشگاه آزادی به مصاف یکدیگر می‌روند.

شماره یک پرسپولیس در حالی در فاصله یک ساعت مانده به بازی برای گرم کردن به زمین آمد که دست لوبانف و ایگور پانادیچ را گرفته بود و در ادامه در میان تشویق هواداران پا به زمین گذاشت.

سوشا مکانی که بعد از اتفاقات رخ داده در نیم فصل از ترکیب پرسپولیس دور مانده بود در این بازی حساس از سوی برانکو ماموریت حضور در دروازه این تیم را به دست آورد و امیدوار است بتواند سهمی در نتیجه داشته باشد. او در ادامه در حالی به گرم کردن پرداخت که تشویق پیاپی طرفداران باعث شده بود تا بارها مجبور به قطع تمرین شود.

دیدار دو تیم پرسپولیس و تراکتورسازی در استادیوم آزادی از دقایقی دیگر آغاز می‌شود و بازیکنان این دو تیم لحظاتی پیش وارد استادیوم شدند.

هنگام ورود بازیکنان تراکتور هواداران این تیم که دو سکو را در حال حاضر به اشغال خود درآورده‌اند به شدت به تشویق بازیکنان پرداختند و سرخ‌های تبریزی نیز به ابراز احساسات آنها پاسخ دادند. این دیدار ساعت ۱۷:۳۰ در استادیوم آزادی برگزار خواهد شد.

* تاکنون حدود بیش از ۱۰ هزار هوادار به ورزشگاه آزادی آمدند که بیش از یک‌هزار نفر آنها را هواداران تراکتورسازی تشکیل می‌دهند.

* در مسیرهای منتهی به در غربی ورزشگاه، ترافیک سنگینی مشاهده می‌شود.

* طبق تصمیم مسئولان برگزارکننده مسابقه، جایگاه‌های ۸ تا ۱۷ ورزشگاه به هواداران تراکتورسازی اختصاص پیدا کرده که این هواداران فعلاً در طبقه اول حضور دارند و هنوز هواداران تراکتور با توجه به پر نشدن سکوهای مختص آنها در طبق پایین، به طبقه دوم نرفتند.

* هواداران تراکتورسازی مشغول سر دادن شعارهای مخصوص به خود هستند.

* مسئولان برگزارکننده مسابقه، در فضای ورزشگاه موسیقی پخش می‌کنند.

* تابلویی برای یادبود همایون بهزادی پیشکسوت پرسپولیس درنظر گرفته شده که مسئولان در حال آماده کردن مکان آن برای برگزاری مراسم قبل از مسابقه هستند.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :