به گزارش تبریزمن، پرسپولیس و تراکتورسازی در چارجوب هفته بیست و دوم تیم فوتباال ایران از ساعت ۱۷ و ۳۰ دقیقه امروز در ورزشگاه آزادی به مصاف یکدیگر رفته اند.

* کودک معلولی به کنار زمین آورده شد که بازیکنان پرسپولیس با او عکس یادگاری گرفتند. همچنین محسن بنگر کاپیتان پرسپولیس پیراهن خود در هنگام گرم کردن را به این کودک اهدا کرد.

*‌ آهنگ‌هایی از مرتضی پاشایی خوانند فقید کشورمان قبل از شروع بازی در ورزشگاه پخش شد و به نوعی یاد این خواننده که سال قبل به دلیل بیماری فوت کرد، زنده شد.

* هواداران پرسپولیس در جمعیت‌های زیاد در حال ورود به طبقه دوم ورزشگاه هستند.

* بنری به مناسبت یادبود بیست و نهمین سالگرد درگذشت شهید رضایی‌مجد به ورشزگاه آورده شد.

* مارکار آقاجانیان در جایگاه ویژه حضور دارد.

* تراکتورسازی پیش از پرسپولیس وارد استادیوم شد و با تشویق پرشور هوادارانش به رختکن رفت.

* تورج حق وردی و کمک هایش پیش از دو تیم وارد زمین شدند و به گرم کردن خود پرداختند.

* محمد رضا اخباری و گروسیان به همراه مربی دروازه بانان تراکتورسازی زودتر از سایر بازیکنان وارد چمن شدند و در این میان گلر جوان تراکتورسازی در میان تشویق هواداران تیمش به گرم کردن پرداخت.

* دقایقی بعد نیز سوشا مکانی به همراه لوبانف وارد زمین شد و سوت های کر کننده هواداران پرسپولیس و تشویق آنها استقبالی بود که از شماره یک پرسپولیس در این لحظات شد.

* با حضور بازیکنان تراکتورسازی برای گرم کردن، هواداران تبریزی با صدا کردن تک به تک بازیکنان آنها را وادار به حضور در کنار سکوها و پاسخ به تشویق شان کردند.

* در میان بازیکنان پرسپولیس محسن بنگر، سوشا مکانی و مهدی طارمی بیش از سایرین مورد توجه هواداران پرسپولیس قرار داشتند و به شدت از سوی آنها تشویق شدند.

* هواداران پرسپولیس پیش از آغاز بازی با سر دادن شعار قهرمانی شور و هیجان بالای خود برای این دیدار را به نمایش گذاشتند و از بازیکنان خود درخواست می کردند سه امتیاز این بازی را به خود اختصاص دهند.
* یکی از نکات قابل توجه و احترام در این بازی پیش از شروع آن، احترام هواداران دو تیم به یکدیگر بود و بدون توهین به یکدیگر در حال تشویق تیم و بازیکنان خودی هستند.

* برانکو ایوانکوویچ مطابق دیدارهای گذشته با حضور در کنار زمین ناظر تمرین و گرم کردن بازیکنان خود بود و البته با دست زدن هایش آنها را تهییج و تشویق می کرد.

* پخش آهنگ هایی از محسن چاووشی و محسن یگانه پیش از آغاز این بازی شور و هیجان خاصی بین هواداران روی سکوها ایجاد کرده است.

* عوامل برگزاری لیگ قصد دارند پیش از آغاز این بازی از زنده یاد همایون بهزادی تقدیر کنند و فرزند او را به همین منظور به استادیوم دعوت کرده اند.

* نیمکت خالی تراکتورسازی در زمان آغاز بازی یکی از نکات جالب این بازی بود و  امیر قلعه نویی و همراهانش بعد از قرائت قرآن وارد زمین شد و به خوش و بش با برانکو پرداخت.

* در حالی که رسم است تیم میزبان و کادر آن به سراغ میهمان بروند، امیر قلعه نویی ابتدا به سراغ برانکو ایوانکوویچ رفت و در ادامه بعد از خوش و بش مرسوم ابتدایی، سرمربی پرسپولیس به سمت نیمکت تراکتور رفت و به آنها خوشامد گفت.

* بازیکنان پرسپولیس در ابتدای بازی به جایگاهی ویژه ای که به مناسبت چهلمین روز درگذشت همایون بهزادی در نظر گرفته شده بود رفتند و با اهدای شاخه گل ادای احترام کردند..

* تمامی بازیکنان پرسپولیس با حضور به سمت نیمکت تراکتورسازی و امیر قلعه نویی به خوش و بش با سرمربی تراکتورسازی پرداختند و در این میان حضور لوکا ماریچ در جمع آنها تعجب آور بود!

* امیر قلعه نویی ثانیه هایی بعد از شروع بازی کت خود را درآورد تا برای این بازی با استایل خاص خودش در کنار زمین حضور یابد.

* اعتراض امیر قلعه نویی به تصمیم کمک داور با واکنش تند هواداران پرسپولیس همراه شد و البته سرمربی سابق استقلال بدون توجه به این مساله به اعتراض خود ادامه داد.

علی کریمی که مدت ها از فوتبال دور بود و در استادیوم نیز آفتابی نمی شد در بازی امروز و در دقیقه هشت سورپرایز بزرگی برای هواداران پرسپولیس داشت و ناگهان از راهروی استادیوم به جایگاه ویژه رفت.

البته علی کریمی برای حضور در جایگاه ویژه با مصائب بزرگی نیز همراه شد و مجبور شد با حدود صد هواداری عکس سلفی بیندازد.

شماره هشت سابق پرسپولیس و تیم ملی سابقه بازی در تراکتورسازی را نیز در کارنامه دارد.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :