به گزارش تبریزمن، امیر قلعه نویی پس از تساوی یک بر یک شامگاه یکشنبه تیمش برابر پرسپولیس به خبرنگاران حاضر در سالن کنفرانس ورزشگاه آزادی گفت: من یک تبریک به فوتبال ایران و پرسپولیسی ها می گویم به خاطر مربی اخلاقگرایی که دارند. برانکو واقعیت فوتبال را گفت.

وی افزود: پرسپولیس در هر بازی بالای ۱۰ موقعیت دارد اما در این بازی ما طوری تیم حریف را بستیم که نتوانست موقعیت های زیادی را ایجاد کند. عدالت فوتبال اجرا نشد چرا که تیم ما می توانست به پیروزی برسد. حق ما بود که بتوانیم این سه امتیاز را بگیریم.

سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی به نقش حضور برانکو در پرسپولیس اشاره کرد و گفت: وی یک فوتبال نوین را ارائه می کند که به همین خاطر باید به پرسپولیسی ها به خاطر داشتن این مربی تبریک بگویم.

وی درباره اینکه تراکتورسازی سهمیه می‌گیرد یا خیر گفت: این بازی برای ما خیلی مهم بود، اگر می بردیم به جدول باز می‌گشتیم اما هنوز دیر نشده است. اگر بتوانیم بدن بازیکنان را نگه داریم می توانیم موفق شویم.

سرمربی تراکتورسازی در واکنش به این مسئله که روی آخرین موقعیت از دست رفته تیمش حرص و جوش زیادی خورد، گفت: بله، به قول آقای مهاجرانی هرکسی را که مادرش نفرین کند مربی می‌شود و فکر می‌کنم این اتفاق برای من هم افتاده است.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :