به گزارش تبریزمن، برانکو ایوانکوویچ پس از تساوی تیمش برابر تراکتورسازی در نشست خبری اظهار کرد: از هواداران‌مان باز هم تشکر می‌کنم. آنها دوباره پرشور بودند. متاسفانه علی‌رغم تمام تلاشی که بازیکنان در زمین از خود نشان دادند باز هم بازی مساوی شد، اما نمی‌توانم گله‌ای از آن‌ها بکنم. آن‌ها خواستند و تلاش‌شان را کردند اما حریف واقعا خوبی پیش رو داشتیم. حریفی که بعد از سه بازی، روحیه مضاعف و انگیزه بالایی برای این بازی داشت.

برانکو با اشاره به گلی که تیمش دریافت کرد گفت: در آن صحنه دروازه خوب بسته نشده بود. با این حال در ادامه بازی خط دفاعی ما نمایش خوبی داشت و موقعیت زیادی به حریف نداد. ضمن اینکه تراکتورسازی هم همانطور که گفته بودم یک تیم ملی کوچک بود. ما کمبود کمال کامیابی نیا را حس می کردیم اما نمی خواهم کارمان را توجیه کنم.

وی در مورد اتفاقاتی که بین بازیکنان رخ داد و ترقه هایی که پرتاب شد گفت: در شش سالی که در ایران بودم دو بار این اتفاق رخ داد. بار اول موقعی بود که تیم ملی ایران برابر کره شمالی رخ داد و بار دوم امروز بود. این اتفاق معمولی نیست و کار پسندیده ای نبود. طبیعی است که هیچکس دوست ندارد این مسائل در ورزشگاه ها رخ بدهد. متاسفانه همه جای دنیا این اتفاقات رخ می دهد. این یک استثناست و نباید به آن پرداخته شود.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس ادامه داد: در هر بازی می خواهیم برنده باشیم، اما متاسفانه در مقابل این هواداران نتوانستیم به برتری برسیم و هواداران را شاد کنیم.

برانکو با تمجید از عملکرد بازیکنانش، اضافه کرد: متاسفانه پرسپولیس دو موقعیت صددرصد گلزنی را از دست داد و میلاد کمندانی و فرشاد احمد زاده آن ها را از دست دادند.

وی درپاسخ به این سئوال که چرا تیم پرسپولیس در مقابل تراکتورسازی فرصت کمتری برای گلزنی ایجاد کرد؟ گفت: درست است ما موقعیت های کمتری ایجاد کردیم اما باید به خاطر داشته باشیم بازیکنان تیم تراکتورسازی خیلی عالی بازی کردند، محکم وجنگنده ظاهر شدند و درمقابل تیم هایی که این گونه بازی می کنند باید از کوچک ترین فرصت ها به نحو مطلوب استفاده کرد.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :