کاپیتان تراکتورسازی گفت: اگر این موضوع از سوی هواداران ما رخ می داد، بازی سه بر صفر اعلام می شد، برای چند بازی محروممان می کردند.

تبریزمن، سرویس ورزشی: مهدی کیانی کاپیتان تیم تراکتورسازی در گفتگو با تبریزمن، در خصوص تساوی با پرسپولیس تهران گفت: هر دو تیم برای کسب سه امتیاز وارد میدان شده بودند. به نظرم با توجه به خستگی بازی های جام باشگاه های آسیا که فشار زیادی روی بازیکنان داشت، نتوانستیم در نیمه اول آنطور که کادر فنی و هواداران انتظار داشتند بازی کنیم.

وی ادامه داد: با توجه به صحبت هایی که آقای قلعه نویی در رختکن انجام دادند، از لحاظ روحی روانی انرژی مصاعفی گرفتیم و توانستیم نیمه دوم را بهتر آغاز کنیم. همانطور که دیدید می توانستیم چند گل دیگر به ثمر برسانیم که متأسفانه شانس با ما یار نبود. این مساوی به درد ما و پرسپولیس نمی خورد ولی قسمت این بود که امتیاز ها بین دو تیم تقسیم شود.

کاپیتان تیم تراکتورسازی در خصوص درگیری بین بنگر و عشوری عنوان کرد: ضربه بنگر روی ایرانپوریان صد در صد کارت قرمز داشت. آن اتفاقات نباید رخ می داد ولی خوب با توجه به شرایط بازی و فشاری که روی هر دو تیم بود، شاهد چنین صحنه هایی شدیم. به نظر من  این موضوعات داخل زمین باید تموم شده و به بعد از بازی کشیده نمی شد.

وی افزود: چرا که هیچ ارزشی ندارد مصاحبه های صورت گرفته علیه یکدیگر، هر دو بازیکن با تجربه هستند. بنگر باید به فکر تیم خودش باشد و بیشتر از این تیم ها را به حاشیه نکشد. فوتبال ارزش این را ندارد که دوستی ها از بین برود.

کیانی در خصوص پرتاب نارنجک در بازی پرسپولیس اظهار داشت: خدا را شکر بازیکنان سالم از این بازی خارج شدند. نمی دانم این ترقه ها را چطور وارد استادیوم کرده بودند. مسئولین باید پیگیر موضوع باشند و نظارت خود را روی این موضوع بیشتر کنند. خدایی نکرده یکی از آنها به پای بازیکن ما اثابت می کرد مشکل بزرگی برایش رخ می داد.

وی تصریح کرد: اگر این موضوع از سوی هواداران ما رخ می داد، بازی سه بر صفر اعلام می شد، برای چند بازی محروممان می کردند. به نظرم باید عدالت از سوی مسئولین رعایت شود. این اتفاقات برای فوتبال پرسپولیس و ایران بد بود و این حواشی روی روند بازی تأثیر زیادی داشت.

بازیکن تراکتورسازی در خصوص بازی فردا با تیم فولاد خوزستان بیان کرد: در هفته های اخیر فشار خیلی زیادی رو بازیکنان بود، انشالله با کمک کادر فنی بتوانیم ریکاوری روحی و جسمی کرده تا با تمام قدرت در بازی فردا ظاهر شویم. چند بازیکن خود را در این بازی نخواهیم داشت ولی خدارا شکر از بازیکنان جایگزین خوبی برخوردار هستیم. امیدواریم با حضور  و حمایت هواداران سه امتیاز  این بازی حساس را در خانه نگاه داریم.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :