رئیس شورای شهر تبریز گفت: باید مردم نیز در رویداد بزرگ تبریز ۲۰۱۸ مشارکت داشته باشند و تلاش خودشان را برای برای میزبانی شایسته از گردشگران بیش از پیش افزایش دهند.

تبریزمن، سرویس شهری: دکتر شهرام دبیری درباره زیر ساخت های شهر تبریز برای میزبانی از گردشگران خارجی در سال ۲۰۱۸ به خبرنگار تبریزمن گفت: تلاشمان بر این است که شهر را آماده این رویداد بزرگ کنیم چرا که در مورد شهر سیاست هایی داریم که همه آن را تعدیل خواهیم کرد.

تبریز2018

دبیری در ادامه افزود: باید مردم نیز در این رویداد بزرگ مشارکت داشته باشند و تلاش خودشان را برای برای میزبانی شایسته از گردشگران بیش از پیش افزایش دهند، ما نیز باید در تمامی نمایشگاه های بین المللی شرکت کنیم تا شهر تبریز را به تمامی کشورها معرفی کنیم، علاوه بر این فعالیت ها باید  از طریق سی دی یا دیگر امکانات نرم افزاری شهر تبریز را به سفارتخانه ها معرفی کرده و آنها را به شهر تبریز دعوت کنیم.

وی ادامه داد: با حضور در کشورهای خارجی با تورهای داخلی و خارجی هماهنگ شده تا برای مسافران و گرداشگران بلیت های تخفیف دار صادر شود تا به راحتی امکان ورود مسافر بیشتر شود.

رئیس شورای شهر تبریز درباره روند پیشرفت پروژه های شهرداری تبریز و آبادنی شهر نیز این چنین توضیح داد: اکثر پروژه های در دست ساخت در حال اتمام هستند، از نمونه این پروژه ها می توان به پروژه مرکز همایش تبریز در شهرک خاوران اشاره کرد که این مرکز  برای برگزاری همایشهای علمی و برگزاری کنسرت بسیار مناسب می باشد و وجود همچین پروژه هایی در شهر تبریز با وجود میزبانی شهر تبریز از گردشگران خارجی در سال ۲۰۱۸ بسیار موثر است.

دبیری

شهرام دبیری اولویت های عمرانی شهر تبریز را درسال آینده اتمام پروژه عنوان کرد و اظهار داشت: در سال آینده هدف و اولویت اصلی شهرداری تبریز اتمام پروژه های نیمه تمام است، که از جمله این پروژه ها می توان به اتمام پروژه میدان آذربایجان، تکمیل مرکز همایش خاوران، مقاوم کردن آسفالت و راه اتوبان پاسداران، راه اندازی خط اول مترو و تراموا اشاره کرد.

رئیس شورای شهر تبریز در خاتمه گفت: رویداد تبریز شهر نمونه گردشگری در سال ۲۰۱۸ تنها برعهده شهرداری تبریز نیست و بر همین اساس جلسه ای در استانداری تبریز برگزار شد تا برای این رویداد ستادی تشکیل شود و کارهای عمده آن انجام شده و بعضی موارد نیز در دست اقدام می باشد چه از لحاظ نرم افزاری و چه از لحاظ سخت افزاری تمامی ارگانها و دستگاههای اجرایی از جمله میراث فرهنگی و صدواسیما در این رویداد بزرگ شرکت می کنند ولی در کل قسمت عمده این کار برعهده شهرداری تبریز می باشد.

گفتگو از: مهیار قهرمانزاده


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :