سرمربی فولاد خوزستان گفت:تیمی برنده خواهد بود که از موقعیت هایش بهتر استفاده کند.

به گزارش تبریزمن، دراگان اسکوچیچ در نشست خبری پیش از بازی مقابل تراکتورسازی اظهار داشت: بازی بسیار مهمی پیش روی ماست. هر دو تیم چند بازیکن استاندارد خود را به همراه ندارند. تیمی برنده خواهد بود که از موقعیت هایش بهتر استفاده کند.

وی ادامه داد: متاسفانه تماشاگران نمی توانند این بازی را از نزدیک ببینید. ما بازی می کنیم به عشق هواداران و به خاطر آنها. نبودنشان صد در صد در کیفیت بازی تاثیر خواهد گذاشت.

سرمربی فولاد درباره تیم تراکتورسازی خاطرنشان کرد: هر دو تیم برای کسب سه امتیاز به میدان خواهند آمد. تراکتورسازی تیم بسیار خوبی است. طبیعی است که دست سرمربی تراکتورسازی برای تغییرات از من بازتر است. جا دارد همین جا برای تیم تراکتورسازی در لیگ قهرمانان آسیا آرزوی موفقیت کنم اما در دیدار فردا هرچه در چنته خواهیم داشت به نمایش می گذاریم.

وی درباره ماندن یا رفتنش از فولاد تصریح کرد: من با فولاد قرارداد دارم و هرگاه زمانش فرا رسید درباره ماندن یا رفتن تصمیم خواهم گرفت ولی در حال حاضر فقط به موفقیت فولاد فکر می کنم.

سرمربی فولاد درباره هواداران این تیم اذعان داشت: به عنوان یک مربی دوست ندارم در جایی بازی کنم که سکوها خالی از تماشاگر باشد. اجازه بدهید بیشتر از این در این باره صحبت نکنم. اجازه بدهید سرم در لاک خودم باشد.

وی درباره اینکه به نظرش چه تیمی قهرمان لیگ برتر می شود گفت: درباره اینکه بخواهم پیش بینی کنم چه تیمی قهرمان لیگ ایران خواهد شد نمی توانم به عنوان سرمربی فولاد نظر بدهم. بعضی از بازی های لیگ ایران از لحاظ کیفی در حد اروپاست. در اروپا همیشه بهترین بازیکنان دنیا حضور دارند و از این باب شاید مقایسه کردن کمی ناعادلانه باشد.

اسکوچیچ همچنین درباره غایبان پرشمار در این بازی اظهار داشت: متاسفانه در این هفته ها با مشکلات زیادی رو به رو شدیم. نبود بازیکنانی چون مساریچ به تیم ما ضربه می زند. اما بازیکنانی که در حال حاضر در تیم ما هستند با تمام وجود در خدمت تیم هستند. تراکتور هم همیشه تراکتور است و بدون مهره های محروم و مصدومش می تواند مقابل ما خوب بازی کند.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :