از سری مسابقات هفته بیست‌وسوم لیگ برتر فوتبال کشور، تیم‌های تراکتورسازی تبریز و فولاد خوزستان در استادیوم خالی از تماشاگر یادگار تبریز مقابل هم قرار گرفتند که این دیدار در نهایت با نتیجه سه بر دو به سود تراکتورسازی خاتمه پیدا کرد.

ایوب کلانتری در دقیقه ۸، محمد ایرانپوریان در دقیقه ۶۱ و خالد شفیعی در دقیقیه ۹۰ + ۶ گل های تراکتورسازی در این دیدار ر به ثمر رساندند.

اوت بلندتراکتورسازی به ایرانپوریان رسید و پاس ایرانپوریان را ایوب کلانتری با یک ضربه دقیق به گل اول تراکتورسازی تبدیل کرد.

پاس پشت دفاع تراکتوری ها می رفت تا سروش رفیعی را در حالت فوق العاده قرار دهد اما خطای سلیمی روی این بازیکن را داور پنالتی گرفت تا محمد ایرانپوریان با یک ضربه دقیق اختلاف را به دو گل برساند.

اشتباه خالد شفیعی باعث شد تا او درون محوطه جریمه مهرداد بایرامی را سرنگون کند و ساسان انصاری بتواند برخلاف حرکت اخباری اختلاف را کم کند.

کرنر احمد عبدالله زاده به بهمن کامل رسید اما ایرانپوریان روی این بازیکن خطای پنالتی کرد تا ساسان انصاری بازهم بازی را به تساوی رساند.

حملات پرتعداد تراکتوری ها پس از گل خوردن ادامه یافت و این خالد شفیعی بود که توانست در شلوغی محوطه جریمه باز هم سه امتیاز را مال خود کند.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :