دیدار تیم‌های فوتبال تراکتورسازی تبریز و فولاد خوزستان به سود تیم تراکتورسازی به پایان رسید.
به گزارش تبریزمن، از سری مسابقات هفته بیست‌وسوم لیگ برتر فوتبال کشور، تیم‌های تراکتورسازی تبریز و فولاد خوزستان در استادیوم خالی از تماشاگر یادگار تبریز مقابل هم قرار گرفتند که این دیدار در نهایت با نتیجه سه بر دو به سود تراکتورسازی خاتمه پیدا کرد.

نیمه اول دیدار تراکتورسازی و فولاد با وجود سرعت پایین مسابقه، دارای چند فرصت خطرناک روی دروازه‌های دو تیم بود که اغلب این فرصت ها روی اشتباهات فردی بازیکنان در انجام وظایف دفاعی خلق شدند.

تراکتورسازی که در استادیوم خالی از تماشاگر یادگار تبریز از فولاد میزبانی می‌کرد، خیلی زود از یک پرتاب اوت بلند به گل رسید و توسط ایوب کلانتری بازیکن سابق فولاد دروازه این تیم را گشود. این گل برای دقایقی باعث افت روحی تیم فولاد و مسلط شدن تراکتورسازی بر توپ و میدان شد اما از دقیقه بیستم به بعد، بازیکنان فولاد به بازی برگشتند و حملاتی روی دروازه تراکتورسازی طراحی کردند اما حملات فولاد برای جبران گل خورده و ضدحملات تراکتورسازی برای افزایش گل های زده در نیمه اول، حاصلی برای دو تیم نداشت.

شوت مطلق زاده در دقیقه ۲۶ و ضربات بایرامی در دقایق ۳۷ و ۴۰ همگی به وسط دروازه تراکتورسازی زده شدند و در آغوش محمدرضا اخباری جای گرفتند، ضمن اینکه دوبار ضربات بایرامی و کوئه ماها از بالای دروازه تراکتورسازی به اوت رفت.

در سمت مقابل نیز، ضربه سر فرزاد حاتمی و شوت سعید آقایی از بالای دروازه فولاد به خارج رفتند و ضربعه فنی سروش رفیعی در دقیقه ۴۴ پس از برخورد به تیر افقی دروازه فولاد راهی اوت شد تا نیمه اول با همان تک گل ایوب کلانتری خاتمه پیدا کند.

در نیمه دوم، تیم فولاد برای جبران گل خورده وارد میدان شد و خط دفاعی تراکتورسازی را تحت فشار قرار داد اما بازیکنان فولاد در یک ضدحمله غافلگیر شدند و خطای پنالتی سلیمی روی رفیعی باعث رسیدن تراکتورسازی به گل دوم شد. این گل خیلی زود با یک ضربه پنالتی پاسخ داده شد تا اختلاف باز هم به حداقل برسد و بازی در بیست دقیقه پایانی از حساسیت زیادی برخوردار باشد.

در بیست دقیقه پایانی، ابتدا ضربه سر فرزاد حاتمی از بالای دروازه فولاد به اوت رفت و سپس ارسال زمینی اکبر ایمانی به دهانه دروازه تراکتورسازی توسط مدافعان میزبان دفع شد. در دقیقه ۸۳ حرکت پا به توپ و ضربه اسماعیل شریفات توسط اخباری مهار شد و در اولین دقیقه از وقت تلف شده، تیم فولاد صاحب یک ضربه پنالتی دیگر شد تا این بار هم ساسان انصاری پنالتی را تبدیل به گل کند.

در حالی که بازی رو به پایان بود، خالد شفیعی با یک ضربه سر دروازه فولاد را گشود تا سه امتیاز این بازی به تراکتورسازی تبریز برسد.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :