به گزارش تبریزمن، خالد شفیعی مدافع تیم تراکتورسازی بعد از پیروزی مقابل فولاد خوزستان در گفتگو با تبریزمن، در خصوص این بازی گفت: همانطور که دیدید، بدنهای بازیکنان خسته بود چرا که در هفته های اخیر فشار زیادی را تحمل کردند. بازی های الجزیره و پرسپولیس توان زیادی از ما گرفت. ولی خدا را شکر توانستیم با پیروزی در این بازی سه امتیاز را در خانه نگاه داریم.

وی ادامه داد: خوشبختانه در دقایق پایانی بازی تلاش هایمان به ثمر نشست و توانستیم روی یک کار تیمی به گل برسیم. گلی که به ثمر رساندم را به هواداران تقدیم می کنم چرا که همیشه ما را مورد حمایت های خود قرار می داند و باید بگویم جای تک تکشان در بازی امروز خالی بود.

شفیعی درباره صحنه پنالتی که او خطا کرد بیان کرد: اصلا خطا نبود و داور اشتباه کرد. بازیکن فولاد در آن صحنه زرنگی کرد و خودش را به من کوبید. خدا را شکر که این اشتباه نتوانست مانع از پیروزی ما شود.

مدافع تراکتورسازی در خصوص بازی بعدی تیمش با پاختاکور اظهار داشت: قطعا همانند بازی الجزیره تمام تلاشمان را خواهیم کرد تا بتوانیم با پیروزی در این دیدار برای صعود به مرحله بعد لیگ قهرمانان آسیا امیدوار تر شویم.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :