به گزارش تبریزمن، از باخت تیمش مقابل تراکتورسازی تبریز اظهار داشت: من قصد ندارم درباره بازی صحبت کرده و می‌خواهم چند جمله درباره داوری بگویم. من از داور یک سوال کردم که چرا اینقدر بازی را طولانی کردید که داور در پاسخ به من گفت شما دیگر چه می‌خواهید من برای شما ۲ پنالتی گرفتم. این در حالی است که او در نیمه اول یک پنالتی صددرصد ما را نگرفت.

اسکوچیچ با اشاره به اینکه امروز درمورد بازی حرف نمی زنم، گفت: امروز فقط در این نشست خبری می خواهم درباره پنالتی هایی که برایمان گرفته نمی شود حرف بزنم.

سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان تصریح کرد:‌ وقتی ۴ دقیقه زمان‌های اضافی تمام شده داور باید سوت پایان را می‌زد اما بیش از حد وقت اضافه را تمدید کرد. من مخالفتی با تعیین وقت اضافه توسط داور ندارم اما وقتی که ۴ دقیقه وقت اضافه اعلام می‌شود باید داور به تصمیم خود احترام بگذارد. من سومین بار است که در جریان بازی اخراج می‌شوم اما سوال من این است که چرا در حالی که باید به بازیکن حریف کارت زرد می‌داد از تصمیم خود منصرف شد.

اسکوچیچ تصریح کرد: داور نباید بگوید که مربیان چه فکری می‌کنند. وقتی قانونی بازی ۹۰ دقیقه بوده و باید به آن احترام گذاشت. وقتی که پنالتی برای یک تیم گرفته می‌‌شود بازیکن آن تیم باید ضربه پنالتی سریع بزند. این کار درست نیست که با توجه به اینکه فولاد گل مساوی را بزند داور ببیند بقیه چه می‌گویند و وقت اضافه را طولانی‌تر بگیرد تا تراکتورسازی گل بزند.

وی تأکید کرد: جنگندگی فولاد نشان داد که حق‌مان شکست نبود و این تماماً برمی‌گردد به سرنوشت بازی که داور آن را رقم زد؛ چراکه تراکتور خودش هم فکر نمی کرد با این بازی که در نیمه دوم فولاد انجام داد، بتواند از چنگ ما فرار کند.

اسکوچیچ گفت: در همه جای دنیا این طور است که گزارش ناظر بازی را مدیران دو تیم را امضا می‌کنند و سپس به فدراسیون ارسال می‌کنند، اما اینجا این‌طور نیست و پس از بازی داوران همراه با ناظران به تهران برمی‌گردند و خودشان می‌برند و می‌دوزند.

وی گفت: در ایران قانونی گذاشته‌اند که هیچ کس نمی‌تواند علیه داوران حرف بزند، اما در دنیا این‌طور نیست و هم داور و هم سرمربی و هم بازیکنان وظیفه‌ خود را می‌دانند، اما اینجا همه حق و حقوق را به داور می‌دهند تا هر کار که دل‌شان می‌خواهد،‌انجام دهند.

اسکوچیچ تأکید کرد: عدم استفاده از هوشیاری داوری باعث شده تا داوران در زمین هر کاری که دل‌شان بخواهد،‌انجام دهند.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :