به گزارش تبریزمن، ایوب ذوالفقاری سرپرست تیم تراکتورسازی، در گفتگو با تبریزمن، در خصوص آخرین وضعیت تیم برای بازی با پاختاکور گفت: خوشبختانه در دیدار های اخیر بازیکنان عملکرد رضایت بخشی از خود به نمایش گذاشتند. همانطور که در بازی فولاد خوزستان هم دید که بازیکنان تا دقایق آخر بازی کوتاهی نکردند و با دوندگی و غیرت خود برای پیروزی و کسب سه امتیاز تلاش کردند.

وی ادامه داد: با پیروزی در این بازی روحیه تیم و بازیکنان افزایش یافته است، در تبریز تمرینات سبک خود را پشت سر گذاشته ایم. طبق برنامه ریزی هایی که از سوی کادر فنی صورت گرفته است برنامه تمرین خود را در تاشکند نیز ادامه خواهیم داد تا بتوانیم با شرایط آب و هوایی آنجا آشنا شویم و روند پیروزی های خود در جام باشگاه های آسیا را ادامه دهیم.

ذوالفقاری در خصوص مصدوم های تیم تراکتورسازی در این دار بیان کرد: خوشبختانه هیچ مصدوم و محرومی برای این دیدار نداریم. تمام بازیکنان آماده حضور در مقابل تیم پرقدرت پاختاکور هستند. برای پیروزی و کسب سه امتیاز می رویم، ولی تیم حریف بازیکنان و کادر فنی خیلی خوبی در اختیار دارد. همچنین از شرایط میزبانی بهره مند خواهد بود و نتیجه تساوی و کسب تک امتیاز بازی هم رضایت بخش است.

وی افزود: از تمامی هواداران می خواهیم برای پیروزی و موفقیت تیم در این بازی دعا کنند. امیدواریم شرایط آب و هوایی هم مساعد بوده و بازی تماشاگر پسندی از تیم شاهد باشیم.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :