به گزارش تبریزمن،  دیدار تیم های پاختاکور ازبکستان و تراکتور سازی از ساعت ۱۵:۳۰ روز سه شنبه (۲۵ اسفند) به میزبانی تیم ازبکستانی برگزار خواهد شد.

بازیکنان تیم تراکتورسازی در آستانه این دیدار اظهاراتی را انجام داده اند که در ادامه می خوانید:

مهدی کیانی:

شرایط خیلی خوبی داریم. بعد از چند پیروزی متوالی روحیه بالایی گرفته ایم و با آمادگی کامل به مصاف پاختاکور می رویم. بازی خیلی سختی مقابل پاختاکور داریم. این تیم در دو بازی قبلی نتوانسته نتایج لازم را کسب کند و در زمین خودش برای کسب موفقیت به مصاف تراکتورسازی می آید. ما نیز برای برد به ازبکستان می رویم و نهایت تلاشمان را می کنیم تا بتوانیم دست پر به ایران برگردیم و یک عیدی خوب به هواداران بدهیم.

بختیار رحمانی:

بازی سختی مقابل این تیم داریم و تا به‌ حال فرصتی برای ریکاوری نداشتیم چرا که فاصله بازی‌هایمان خیلی کم است و قطعاً بعد از این بازی هم کار سختی داریم. چند بازی سنگین و پی‌درپی مقابل الجزیره و پرسپولیس باعث شد دچار خستگی شویم اما چاره‌ای نداریم و باید تمام تلاش خودمان را برای تیم بکنیم.

خالد شفیعی:

مسلماً بازی‌های آسیایی شرایط سختی دارد اما ما تمام تلاش خود را انجام می‌دهیم تا بتوانیم بعد از چند دوره برای اولین بار به دور دوم لیگ قهرمانان صعود کنیم و بتوانیم یک رتبه درخور شان و نام تراکتورسازی به دست بیاوریم.

شجاع خلیل زاده: 

با آنالیز کادر فنی توانستیم از آنها شناخت پیدا کنیم. پاختاکور یک تیم چغر و بد بدن است و ما بازی سختی درپیش خواهیم داشت. از طرفی کمی هم خسته هستیم، ولی امیدوارم در این بازی دچار مشکل نشویم. اگر پاختاکور را ببریم، ۸۰ درصد از راه صعود به مرحله بعدی را طی کرده‌ایم.

ایرانپوریان:

بازی بسیار سختی مقابل پاختاکور داریم و باید با تمرکز کامل و هوشیارانه مقابل این تیم قرار بگیریم.

فرزاد حاتمی:

بازی خیلی سختی است ولی امیدوارم بتوانیم امتیاز بگیریم تا یک گام دیگر به صعود نزدیک‌تر شویم.

 


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :