به گزارش تبریزمن، سید محمد علوی سرپرست تیم ماشین سازی تبریز، در گفتگو با خبرنگار ورزشی تبریزمن، در خصوص بازی فردا با تیم فجر سپاسی شیراز گفت: می توان گفت با توجه به حساسیت بازی ها و برنامه ریزی که توسط کادر فنی صورت گرفته بود، تعطیلات عید نوروز را بازیکنان در تبریز حضور داشته و تمرینات خود را به صورت مرتب انجام دادند.

وی ادامه داد: خوشبختانه بازیکنان از لحاظ آمادگی جسمانی و روحی در آمادگی بالایی قرار دارند، کسب نتایج خوب در چند بازی اخیر نیز روحیه مضاعفی به تیم داده است، با توجه به فاصله یک امتیازی فجر با ما و اینکه جزء مدعیان صعود به لیگ برتر می باشد، بازی خیلی مهمی خواهیم داشت.

علوی اظها داشت: حداقل باید یک امتیاز و حداکثر سه امتیاز را از شیراز بگیریم چرا که بازی ها رو به پایان است و دیگر نباید امتیاز از دست بدهیم تا در ادامه بتوانیم با آرامش بیشتری بازی کنیم.

وی بیان کرد: خوشبختانه برای بازی فردا محروم و مصدومی نداریم، تمام بازیکنان با آمادگی بسیار بالا در اختیار تیم هستند. انشالله بتوانیم با نتیجه مد نظر به تبریز بازگردیم.

سرپرست تیم ماشین سازی تبریز در خصوص عملکرد ضعیف تیم فجر سپاسی در هفته های اخیر عنوان کرد: با توجه به اینکه هر بازی حکم فینال دارد و شناختی که از این تیم داریم، دلیل نیست که نتایج ضعیف هفته های اخیر باعث شود بازی را راحت بگیریم.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :