دروازه‌بان تیم تراکتورسازی می‌گوید که قصد دارد در سال ۹۵ به یک تیم باکیفیت اروپایی ترانسفر شده و برای کشورش افتخارآفرینی کند.

به گزارش تبریزمن، محمدرضا اخباری که سال گذشته و با حضور در ترکیب اصلی تیم سایپا توانست به یکی از پدیده‌های رقابت‌های لیگ برتر تبدیل شود، ابتدای لیگ پانزدهم نیز برای گذراندن خدمت مقدس سربازی خود، راهی تیم تراکتورسازی شد.

اخباری

وی که سال گذشته توانسته بود حامد فلاح‌زاده را در تیم سایپا نیمکت نشین بکند، امسال نیز در تیم تراکتورسازی رقیب به‌مراتب سرسخت‌تری به‌نام مهرداد طهماسبی را نیمکت نشین کرده موفق شد پیراهن شماره یک تیم تراکتورسازی را به تن کند.

دروازه‌بان جوان و آینده‌دار تراکتورسازان که امسال نیز از هواداران لقب «پیتر چک» را گرفته، تا پایان بیست و سوم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور، دومین دروازه‌بان و یازدهمین بازیکن برتر این مسابقات لقب گرفته است. او همچنین تا به این لحظه رکورد بیشترین حضور در دیدارهای تیم تراکتورسازی در لیگ پانزدهم را نیز در اختیار دارد و ازلحاظ آماری، بهترین بازیکن این تیم محسوب می‌شود.

وی در گفتگوی اخیر خود با سایت ۹۰، در پاسخ به سوال ” چه اهدافی برای سال ۹۵ دارید؟ ” پاسخ جالی داده است.

اخباری در پاسخ به سوال خبرنگار سایت ۹۰ گفته است: بزرگ‌ترین هدفی که برای سال آینده خود تنظیم کردم، این است که بتوانم به یک تیم باکیفیت اروپایی رفته و برای کشور ایران، افتخارآفرینی کنم.

با این حال با توجه به احتمال پایان رسیدن خدمت سربازی محمد رضا اخباری، و پاسخی که به سوال خبرنگار داده است، می توان گفت این دروازه بان جوان و آینده دار سال آینده را در تراکتورسازی نخواهد بود.

باید دید مسئولان سرخ پوشان چه تدابیری برای این موضوع اندیشیده اند. آیا با مذاکراتی که خواهند داشت اخباری را در تبریز و تراکتور نگاه می دارند، یا گزینه های جدیدی را بررسی و مد نظر خواهند گرفت؟

پاسخ این سوالات را می توان بعد از به اتمام رسیدن لیگ امسال و خدمت سربازی اخباری گرفت.

ایوب ذوالفقاری سرپرست تیم تراکتورسازی، در گفتگو با تبریزمن، در خصوص صحبت های اخباری گفت: من فعلا برای بازی سایپا فکر می کنم. اخباری تا پایان فصل در تراکتورسازی حضور خواهد داشت و این صحبت هایی که شده است قطعا برای بعد از پایان خدمت سربازی اش می باشد.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :