به گزارش تبریزمن، مجید جلالی در نشست خبری پیش از دیدار تیمش برابر تراکتورسازی ضمن تبریک روز مادر و سال نو درباره دیدار پیش روی تیمش گفت: ما همیشه تلاش کرده‌ایم به بهترین شکل آماده باشیم. شرایط ما به مراتب بهتر از گذشته است و این را فردا اثبات می‌کنیم. البته ما چند بازیکن مثل صادقی، تیموریان و مشکل پور را در اختیار نداریم. امیدواریم میداوودی البته به این بازی برسد.

وی افزود: البته ما جوانانی داریم که می‌خواهند خودشان را اثبات کنند و در غیاب چند بازیکنمان، از آنها استفاده می‌کنیم. من مطمئنم که می‌توانیم یک حریف قدر و قدرتمند برای تراکتورسازی باشیم. با اطمینان می‌گویم که به پیروزی در این بازی امیدواریم.

سرمربی سایپا اضافه کرد: ما بازیکنی مثل سلطانی را در بازی های اخیر بازی داده‌ایم که جوانان خوبی هستند و در بازی‌ها از آنها استفاده می‌کنیم.

وی درپاسخ به سوالی درباره مشکلات مالی تیمش، بیان کرد: مشکلات تا حد زیادی حل شده است. مطمئنم که فردا بازی خوب و با کیفیتی خواهیم داد و سهم ما، یک سهم قابل توجهی در این دیدار است چون خودمان را کاملا آماده کرده‌ایم.

جلالی در پایان و در پاسخ به این سوال که نظرش راجع به عملکرد تیم ملی در دور مقدماتی جام جهانی چه بوده است، گفت: من خیلی علاقه‌ای ندارم درباره تیم ملی صحبت کنم. اما دیروز نیمه اول بازی را دیدم و باید بگویم که من در ده سال گذشته بازی با این کیفیت از تیم ملی ندیده بودم.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :