آخرین تمرین شاگردان امیر قلعه نویی از ساعت ۱۵ و ۳۰ عصر امروز در زمین شماره ۲ مجموعه ورزشی آزادی برگزار شد.
تراکتورسازان که قرار بود ساعت ۱۱ و ۴۰ راهی تهران شوند با تاخیر چند ساعته به فرودگاه مهر آباد تهران رسیدند و از فرودگاه راهی محل تمرینی خود شدند. سرخ پوشان پس از پایان تمرین ساعت ۱۷ راهی هتل محل اقامت خود شدند.

تیم فوتبال استقلال امروز در حالی تمرینات خود را برای دیدار با استقلال خوزستان پیگیری کرد که قبل از آغاز تمرین امروز بهرام افشارزاده در ورزشگاه آزادی حاضر شد. سرپرست باشگاه استقلال در ادامه تمرین استقلالی ها حاضر شد و برنامه های تاکتیکی بازیکنان را نظاره گر شد.

* تمرین امروز آبی پوشان در حالی برگزار شد که تیم تراکتورسازی تبریز نیز در زمین شماره ۲ مشغول تمرین بود. به همین علت استقلالی ها امروز ۱۵ دقیقه دیرتر برنامه های تاکتیکی خود را پیگیری کردند.

* بازیکنان تراکتورسازی و استقلال قبل از آغاز تمرین امروز با یکدیگر خوش و بش کردند و سال نو را به هم تبریک گفتند.

* امیر قلعه نویی سرمربی تراکتورسازی امروز به محض پایان تمرین تیمش ورزشگاه آزادی را ترک کرد و به همین دلیل با استقلالی ها رو به رو نشد.

*آرش برهانی در تمرین امروز استقلال حضور نداشت. این بازیکن از آغاز تمرینات استقلال بعد از بازگشت تیم به سوئد تنها در یک جلسه تمرینی تیمش شرکت کرده است.

*جابر انصاری دیگر غایب تمرین امروز استقلال است. غیبت های این بازیکن در تمرین و دوری وی از برنامه های گروهی استقلال نشان می دهد حضور این بازیکن مقابل استقلال خوزستان بعید است.

* امید ابراهیمی بعد از حدود ۸ روز حضور در اردوی تیم ملی امروز خود را به کادر فنی استقلال معرفی کرد. این بازیکن امروز تنها تمرین ریکاوری بعد از مسابقه انجام داد.

* عباس کردنوری و نصرالله عبداللهی در تمرین امروز استقلال حضور داشتند.

* تمرین امروز استقلال به گرم کردن بدن ها، فوتبال درون تیمی و ۴ به دو اختصاص داشت که بازیکنان بیش از یک ساعت این تمرینات را زیر نظر کادر فنی انجام دادند.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :