سرمربی تیم فوتبال گسترش فولاد تبریز بازی فردا مقابل ذوب آهن اصفهان را جذاب و تماشایی پیش بینی کرد.

به گزارش تبریزمن، فراز کمالوند امروز چهارشنبه ۱۱ فروردین در نشست خبری قبل از بازی مقابل ذوب آهن اصفهان با تبریک سالروز ولادت حضرت فاطمه زهرا (س) و تسلیت به دو تن از خبرنگاران تبریز بدلیل درگذشت عزیزان شان، اظهار داشت: اولین بازی ما در سال جدید مقابل تیم قَدر ذوب آهن، دیدار سختی است.

کمالوند با اشاره به اشتراک تاکتیکی بین دو تیم گسترش فولاد و ذوب آهن اصفهان ابراز داشت: هر دو تیم بازی روی زمین را در برنامه خود تاکتیکی دارند و به عقیده من دیدار فردا بسیار جذاب و تماشایی خواهد بود.

سرمربی تیم فوتبال گسترش فولاد تبریز ، برگزاری تمرینات منظم و همچنین انجام بازی تدارکاتی مقابل تراکتورسازی در تعطیلات لیگ را قابل قبول دانست و افزود: با توجه به شرایط بازیکنان مان و همچنین برنامه تیم برای بازی های باقی مانده لیگ برتر، بدنبال کسب حداکثر امتیازات هستیم و در دیدار مقابل ذوب آهن نیز می خواهیم سه امتیاز بازی خانگی را بدست بیاوریم.

فراز کمالوند همچنین درخصوص شرایط تیم ملی و بحث احتمال جدایی کی روش ، بیان داشت: با عنایت به شناخت و تجربه کی روش از فوتبال کشورمان، حفظ ایشان در تیم ملی واجب است و عملکرد تیم ملی در سال های اخیر ثابت کننده این امر است.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :