به گزارش تبریزمن، مجید جلالی مدتی است که نتوانسته تراکتور را شکست دهد. او پس از برکناری از سمت سرمربیگری تراکتورسازی در لیگ سیزدهم، در لیگ چهاردهم سرمربیگری سایپا را برعهده گرفت و در ۳ مسابقه لیگ و جام حذفی در این فصل نتوانست تراکتوری ها را مغلوب کند.

در لیگ برتر پانزدهم هم تراکتورسازی در مسابقه رفت با نتیجه دو بر صفر سایپا را شکست داد. البته آن مسابقه در تبریز برگزار شد و حالا جلالی و تیمش میزبان تراکتوری ها شدند و این شانس را داشتند که با توجه به میزبانی، حریف را شکست دهند و طلسم ناکامی های جلالی مقابل تیم تراکتور هم شکسته شود.

ولی شاهین ثاقبی مانع شکسته شدن این ناکامی شد. چرا که این بازیکن جوان و ملی پوش توانست تک گل دیدار امروز را در دقیقه ۱۸ وارد دروازه سایپا کند.

آخرین باری که سایپا موفق به شکست تراکتورسازی در خانه خود شد، مربوط می شود به لیگ نهم که در  آن بازی سایپا توانست با یک گل تراکتورسازی را که در  آن فصل تازه به لیگ برتر صعود کرده بود، شکست دهد. بعد از  آن دیدار،  این دو تیم پنج بار در  لیگ برتر در خانه سایپا به مصاف هم رفتند که حاصل آن سه تساوی و دو  پیروزی برای تراکتورسازان بوده  است.

البته این دو تیم دو بار  هم در  جام حذفی به مصاف هم رفته اند که در  هر  دو بازی تراکتورسازان موفق به شکست دادن سایپا در خانه خود شده اند.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :