امیر قلعه نویی در نشست خبری پایان مسابقه مقابل سایپا اظهار داشت: قبل از هر چیز لازم است عید نوروز و ایام ولادت خانم فاطمه زهرا شفیعه دو عالم را تبریک بگویم و تشکر کنم از همه عزیزانی که در تعطیلات نوروز، عید خوبی برای ایرانیان رقم زدند.

وی ادامه داد: از پیروزی مقابل این تیم رضایت دارم اما از فرصت‌ سوزی‌ها ناراحتم. باید بازی را با دو سه گل می‌بردیم.

قلعه‌نویی تصریح کرد: باید با اختلاف ۲-۳ گل سایپا را شکست می‌دادیم، حریف موقعیت زیادی مقابل ما نداشت. فقط مالکیت کرنر داشت. سایپا به دروازه ما نزدیک نشد، اما ما موقعیت‌های گل زیادی داشتیم که همگی آنها را از دست دادیم. نباید این‌گونه فرصت‌های گلزنی را از دست بدهیم.

سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی در پاسخ به این پرسش که روند صعود تیمش تا چه زمانی می‌تواند ادامه پیدا کند، اظهار داشت: ابتدا اجازه دهید درباره تیم سایپا صحبت کنم. این دیدار یک بازی حساس برای همه ما بود. خدا را شاکرم که توانستیم سایپا را شکست دهیم و ما هنوز یک بازی فینال با تیم ذوب‌آهن داریم که درباره آن بعداً صحبت می‌کنم. امیدوارم این روند رو به رشد خود را حفظ کنیم. من از بازیکنان و همچنین اعضای هیئت مدیره باشگاه ممنونم و باید بگویم در پرداخت‌های مالی جزو سه تیم اول لیگ هستیم.

قلعه‌نویی در مورد شرایط فنی بازی با سایپا گفت: نتیجه بازی برای ما خوب بود، ما روزنه‌های نفوذ حریف را بستیم و به این تیم اجازه خلق موقعیت ندادیم. امیدوارم به لطف خداوند و همین اذان مغرب که در حال پخش است، چهارشنبه هم بتوانیم بازی خود را با پیروزی پشت سر بگذاریم.  سایپا تیم خوبی است که مقابل هر تیمی ۶-۷ موقعیت گلزنی خلق می‌کند، اما مقابل ما موقعیتی نداشت، فقط چند توپ روی دروازه ما آمد که اخباری آنها را روی هوا مهار کرد و او امروز هیچ واکنش خاصی نداشت. برعکس دروازه‌بان سایپا که روز خوبی را پشت سر گذاشت.

وی در خصوص رأی AFC مبنی بر برگزاری دیدار تیم‌های ایرانی و عربستانی در کشوری ثالث، گفت: من در این خصوص یک کلمه به ذهنم می‌رسد که به AFC بگویم. اینکه AFC خود را زیر سؤال برد و در واقع نشان داد که تصمیم گیرنده‌های اصلی آنها مسئولان فوتبال عربستان هستند. به نظرم این رأی و تصمیم AFC برای آسیا خوب نیست. شما نگاه کنید همین ورزشگاهی که ما با سایپا بازی کردیم میزبان بازی‌های تیم ملی عراق بود. در حال حاضر ایران جزو امن‌ترین کشورهای دنیاست و AFC با تصمیمی که گرفت خود را زیر سؤال برد. به هر حال ما براساس تصمیم بزرگان ورزش کشور برای پیروزی مقابل آنها به میدان خواهیم رفت.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :