به گزارش تبریزمن، مجید جلالی بعد از شکست یک بر صفر تیمش برابر تراکتورسازی تبریز درباره این دیدار گفت: من مطمئنم هرکس گلی که ما خوردیم را ببیند، می خندد. ما اگر بخاطر این شکست گریه کنیم، حق داریم. ما با وجود اینکه چند بازیکن داشتیم که سرما خورده بودند و ملی پوشانی داشتیم، بازی کردیم. نمی گویم از بازی بازیکنان ناراضی هستم ولی نتیجه منصفانه نبود. بازیکنان ما تلاش کردند ولی نشد گل مضحکی که خوردیم را جبران کنیم.

جلالی درباره شرایط انتخاب داوران بازی بیان داشت: کمیته داوران وقتی داوری را برای یک مسابقه انتخاب می کند باید جنبه های مختلف آن را مورد بررسی قرار دهد و حتی سوابق داور را هم باید بررسی کند. مثلا ممکن است داوری برای تیمی به شکلی سوت زده باشد که فکر کند بدهی دارد. طبیعی است که نباید آن داور را برای آن مسابقه انتخاب کنند. ما در اهواز بازی کرده بودیم و داور در آن مسابقه پنالتی کاملا ناحق گرفت. مطمئنا اگر آن داور امروز بود ناخودآگاه با این پیش زمینه به میدان می آمد که بدهی اش را جبران کند.

وی درباره روند تیمش اظهار کرد: ما دچار یک چالشی شده ایم. نکونام از جمع ما رفت و به جای او آندو را آوردیم ولی او آسیب دید. ما روی بازیکن بزرگمان حساب کرده بودیم. همزمان با آسیب دیدگی او مشکل پور هم مصدوم شد و ابراهیم صادقی هم محروم شد. ترابی هم بین ما و تیم ملی رفت و آمد می کند و نمی توانیم روی او حساب کنیم. نوع برنامه ریزی لیگ هم به ما آسیب می زند. گاهی اوقات دلم برای خودم می سوزد.

سرمربی سایپا بیان کرد: یک تیمی که می خواهد مدعی باشد و در جای خوبی از جدول قرار بگیرد، نیاز به پارامترهایی دارد. ما انتظار داریم در چینش داوری و برنامه ریزی لیگ منصفانه باشد. من نمی توانم از داوری خیلی گلایه داشته باشم. در هر بازی ۱۵ موقعیت تردید آمیز وجود دارد و وقتی داور همه آنها را به حریف می دهد، احساس بدی به شما می دهد. شاید مشکل از شانس من باشد.

وی توضیح داد: با این حال خیلی هم نمی‌توانم از داوری گله‌مند باشم، اما در تمام بازی‌هایی که ۱۵، ۱۶ صحنه تهدید آمیز هست، احساس خاصی هم به بازی‌ها وجود دارد. شاید از شانس من است و شاید هم این چالشی برای تیم‌مان است. اصلاً به چه چیزی می‌توانم معترض باشم و شاید من نتوانستم منظورم را درست انتقال بدهم.

سرمربی تیم فوتبال سایپا تصریح کرد: به بازی‌هایی که ما کردیم نگاه کنید که ۹ بازی را یک بر صفر باخته‌ایم. ما کمبودهایی در تیم‌مان داریم و تیمی نیستیم که دست روی هر بازیکنی بگذاریم جذب کنیم و متأسفانه ما نتوانستیم کمبودهای خودمان را جذب کنیم. جوان‌هایی در تیم‌مان داریم که بالاخره آنها هم جوان هستند و نمی‌توانیم زیاد از این بازیکنان انتظار داشته باشیم. من فقط در این نشست درد دل کردم، اما در مجموع باید بگویم از جایگاهی که در جدول داریم، راضی نیستیم.

جلالی در مورد اینکه مشکل و چالش، تیم سایپاست یا خود او و آیا از جایگاه تیمش در جدول رضایت دارد یا نه، گفت: من به انتخاب تیمم معترض نیستم، شاید حرفم را درست منتقل نکرده‌ام، اما واقعیت آن است که سایپا در بدنه تصمیم‌گیری فوتبال جایگاهی ندارد، در فضای رسانه‌ای کشور و فضای هواداری، جایگاهی ندارد. ما در ۳۰ بازی لیگ، میهمان هستیم. خیلی از موارد باید وجود داشته باشد، ما یک سری کمبودها داریم، ضمن اینکه در ۹ بازی یک بر صفر شکست خورده‌ایم که در هر کدام از این مسابقات کمبودهایی داشته‌ایم.

وی خاطر نشان شد: ما تیمی نیستیم که روی هر بازیکنی دست بگذاریم، آن را جذب کنیم. به هر حال بازیکنان جوانی داریم که این جوانان گاهی خوب هستند و گاهی هم انتظارات را برآورده نمی‌کنند. من از جایگاه تیم در جدول راضی نیستم.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :