به گزارش تبریزمن، سید محمد علوی سرپرست تیم ماشین سازی تبریز، در گفتگو با خبرنگار تبریزمن در خصوص وضعیت سبز پوشان برای بازی فردا با تیم ایرانجوان بوشهر گفت: خوشبختانه بعد از پیروزی مقابل فجر سپاسی بازیکنان با روحیه و انگیزه بسیار بالایی در تمرینات شرکت کرده اند. کادر فنی این تیم را به خوبی آنالیز کرده  و بر اساس نقاط ضعف تمریناتی برای بازیکنان تدارک دیده اند.

وی ادامه داد: همه چیز برای یک بازی خوب و تماشاگر پسند آماده است. تنها به حضور پرشور و پرتعداد هواداران و فوتبال دوستان استان احتیاج داریم تا با تشویق هایشان روحیه مضاعفی به بازیکنان منتقل کنند.

علوی در خصوص تیم ایرانجوان بوشهر اظهار داشت: با توجه به شرایط جدول، نماینده بوشهر بدون استرس بازی خواهد کرد چرا که دغدغه صعود یا سقوط ندارد. همچنین این تیم از بازیکنان جوان و دونده ای برخوردار است. ولی با توجه به نیاز ما به سه امتیاز این بازی، باید از تک تک موقعیت هایمان استفاده کنیم.

وی ادامه داد: قطعا کوچک ترین اشتباه ما را از صدر جدول دور خواهد کرد. به پایان لیگ نزدیک می شویم، از هوادارانمان می خواهیم در بازی های خانگی از تیم استان حمایت کنند تا بتوانیم با کسب سه امتیاز بازی های خانگی بین سه تیم قرار گرفته و به عنوان سومین نماینده استان به لیگ برتر صعود کنیم.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :