به گزارش تبریزمن، سید مهدی قریشی مداقع با تجربه تیم ماشین سازی تبریز، در گفتگو با خبرنگار تبریزمن در خصوص آخرین وضعیت تیم برای بازی فردا گفت: خدا را شکر برد دلچسبی که در شیراز مقابل فجر سپاسی به دست آوردیم، روحیه خیلی خوبی برای تیم شد. فجر از بازیکنان خوبی برخوردار بود و تا دقایق پایانی دوندگی داشتند.

وی ادامه داد: ولی با توجه به برنامه ریزی که کادر فنی انجام داده بود توانستیم با ارائه یک بازی منطقی از نقاط ضعف تیم حریف استفاده کنیم و به گل برسیم. خوشحالیم که دست خالی به تبریز بازنگشتیم و با کسب این سه امتیاز ارزشمند خود را به صدر جدول نزدیک تر کردیم.

قریشی افزود: هر بازی در لیگ یک، حساسیت خاص خودش را دارد. در هفته های اخیر تمرینات خیلی خوبی را زیر نظر کارد فنی انجام داده ایم. همانند بازی های گذشته کادر فنی نقاط ضعف و قوت تیم مقابل را به ما گوش زد خواهد کرد. بازیکنان، کادر فنی و هوادارانمان دست به دست هم خواهیم داد تا سه امتیاز بازی فردا را کسب کنیم.

وی بیان کرد: زمانی که در اراک حضور داشتم مقابل ایرانجوان بوشهر بازی داشتیم. تیمی جوان و با انگیزه هستند، کادر فنی خیلی خوبی هم در اختیار دارند و با توجه به اینکه به فکر سقوط یا صعود نیستند، بازی راحتی انجام می دهند. می توانم بگویم تیم خطرناکی هستند. ضد حملات خوبی می زنند و باید گفت که بازی فردا سخت خواهد بود.

مدافع تیم ماشین سازی تبریز در خصوص حضور و حمایت هواداران در این بازی اظهار داشت: هواداران همیشه ما را شرمنده خود کرده اند. در بازی اخیر نیز با اتوبوس به شیراز آمده بودند تا ما تنها نمانیم و با دیدن آنها در رختکن هم قسم شدیم که سه امتیاز بازی را هر طور که شده کسب کنیم که با کمک خدا، تلاش بازیکنان و حمایت هواداران پیروز میدان شدیم. در بازی فردا نیز از همه فوتبال دوستان استان و هوادارانمان خواهش می کنم حضور داشته باشند تا با حمایت آنها و پیروزی در این بازی یک قدم دیگر به لیگ برتر نزدیک شویم.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :