به گزارش تبریزمن، محمد رضا تقیون مدیر روابط عمومی و امور رسانه ای هیأت فوتبال استان در گفتگو با تبریزمن در خصوص آخرین وضعیت ورزشگاه باغشمال تبریز برای بازی امروز ماشین سازی و ایرانجوان بوشهر اعلام کرد: با توجه به بارش سنگین برف که از دیشب آغاز شده بود دیدار تیم های فوتبال ماشین سازی تبریز و ایران جوانان بوشهر را با مشکل مواجه کرده است.

تقیون اضافه کرد: از ساعاتی قبل تلاش بیش از ۴۰ نفر از عوامل خدمات در برف روبی و آماده سازی زمین چمن ورزشگاه تختی تبریز ادامه دارد.

مدیر روابط عمومی هیأت فوتبال استان افزود: ساعت ۱۵:۰۰ نماینده فدراسیون فوتبال و داوران بازی با حضور در استادیوم از نزدیک از پیشرفت آماده سازی بازدید خواهند نمود که در صورت آماده بودن این بازی راس ساعت ۱۶:۳۰ برگزار خواهد شد و در صورت آماده نبودن برابر قانون این بازی فردا برگزار و زمان دقیق آن متعاقباً اعلام خواهد شد که این موضوع نیز توسط ناظر فدراسیون و داوری صورت جلسه شده و هر دو تیم به این موضوع تمکین خواهند کرد.

وی در خصوص شرایط آماده سازی استادیوم یادگار امام برای بازی تراکتورسازی و پاختاکور  ادامه داد: دیروز جلسه هماهنگی برگزار شد که در این جلسه، موارد زیادی بررسی شد. هیچ گونه مشکلی وجود ندارد. مسئولین استان در حال تلاش هستند تا مثل بازی اول این دیدار نیز میزبانی شود.

تقیون توضیح داد: استادیوم یادگار امام تبریز نیز چه از لحاظ امکانات و چه از لحاظ آمادگی هیچ مشکلی ندارد. خوشبختانه اتوبوس رانی و سازمان تاکسی رانی اعلام آمادگی کامل کرده اند تا هواداران عزیز را از میادین اصلی شهر به استادیوم ببرند.

وی در پاسخ به این سوال که آیا بارش شدید برف در تبریز برای چمن ورزشگاه یادگار امام مشکل ساز نخواهد بود بیان کرد: خوشبختانه چمن استادیوم یادگار امام روکش مخصوص دارد و آخرین خبری که داریم این روکش ها یک روز قبل از بازی برداشته خواهد شد و زمان بازی نیز برودت هوا و بارش برفی نخواهد بود. امیدواریم یک زمین چمن سرحال در اختیار دو تیم تراکتورسازی و پاختاکور قرار دهیم و تراکتورسازی این سه امتیاز مهم را کسب کرده تا در ادامه دیدار ها بتواند بدون دغدغه بازی کند.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :