تیم فوتبال ماشین سازی تبریز در هفته سی و دوم لیگ دسته اول باشگاه های کشور در حضور بیش از ۱۰ هزار تماشاگر، تن به تساوی خانگی مقابل ایرانجوان بوشهر داد.

به گزارش تبریزمن، تیم ماشین‌سازی تبریز با نتیجه تساوی یک بر یک مقابل ایران جوان بوشهر متوقف شد و از فرصت به دست آمده نتوانست استفاده کند چرا که سایر رقبای بالای جدول یعنی تیم‌های خونه به خونه و پیکان هم در این هفته با تساوی متوقف شده بودند و شاگردان رسول خطیبی بهترین فرصت را داشتند تا فاصله امتیازی خود را با رقبای دیگر کاهش دهند.

این بازی به دلیل بارش سنگین برف در تبریز با یک ساعت تاخیر از ساعت ۱۷ و ۳۰ دقیقه در ورزشگاه باغشمال آغاز شد و طی آن دو تیم به نتیجه تساوی یک بر یک رضایت دادند.

دو گل این بازی در همان نیمه اول به ثمر رسید ، گل تیم ماشین سازی در دقیقه ۱۳ توسط میرمهدی قریشی و گل تیم ایرانجوان بوشهر در دقیقه ۴۵ توسط امین مشایخ روی یک شوت زیبا از پشت محوطه جریمه زده شد.

ماشین سازی تبریز که به سه امتیاز این بازی برای تثبیت موقعیت خود در بالای جدول نیاز داشت، نیمه دوم را تهاجمی شروع کرد و با وجود اینکه فرصت های گلزنی متعددی به دست آورد اما در زدن ضربات آخر ناموفق بود.

داوری این بازی بر عهده غلامرضا جباری با کمک های مهدی عالی قدر و حافظ عظیمی بود که با وجود بازی خشن و جنگنده بازیکنان دو تیم هیچ کارت زری به بازیکنان نشان نداد.

ماشین سازی با تک امتیاز این دیدار جمع امتیازات خود را به عدد ۵۲ رساند تا همچنان در رده سوم جدول رده بندی لیگ دسته اول باشگاه های کشور قرار بگیرد.

این تیم در هفته ۳۳ این رقابت ها در مسجد سلیمان به مصاف نفت این شهر می رود.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :