سرخپوشان تراکتورسازی فرصتی عالی دارند تا پیش از بازی های احتمالا پرحاشیه با تیم سعودی گروه، صعود خود به مرحله پلی آف لیگ قهرمانان را تا حد زیادی قطعی کنند.

تبریزمن، سرویس ورزشی: دو تیم تراکتورسازی و پاختاکور ازبکستان از سری رقابت های هفته چهارم مسابقات لیگ قهرمانان آسیا از ساعت ۱۹:۱۵ فردا (چهارشنبه) در استادیوم احتمالا مملو از تماشاگر یادگارامام تبریز به مصاف هم خواهند رفت.

سرخپوشان تراکتورسازی که توانسته بوند در دو دیدار ابتدایی خود در رقابت های لیگ قهرمانان، مقابل الجزیره ۶ امتیاز دلچسب را بدست آورند، در هفته گذشته مسابقات در ازبکستان با بی دقتی بازیکنان خود مقابل پاختاکور نتیجه را واگذار کردند. شاید در صورتی که آن بازی با نتیجه تساوی به خاتمه رسیده بود، هم اکنون تراکتورسازی شانس بسیار بیشتری برای صعود از گروه می داشت.

به هر حال، شاگردان امیرقلعه نوعی برای اینکه موفق شوند اولین حضور تاریخ تراکتورسازی در مرحله حذفی رقابت های لیگ قهرمانان آسیا را به هواداران این تیم هدیه کنند، باید در بازی فردا مقابل پاختاکور به سه امتیاز کامل مسابقه دست پیدا کنند.

هم اکنون در جدول رده بندی گروه C، تراکتورسازی با ۶ امتیاز صدرنشین بوده و تیم های الهلال با ۵ و پاختاکور با ۴ امتیاز در رتبه های دوم و سوم جای دارند. حال، در صورتی که تراکتورسازی بتواند در دیدار خانگی خود مقابل پاختاکور، سه امتیاز را به چنگ آورد، خواهد توانست با کسب حتی یک تساوی از دو بازی باقی مانده، برای اولین بار در تاریخ خود، راهی دور بعدی مسابقات شود.

سرخپوشان در ۵ بازی اخیر خود در تمامی رقابت ها، به سه برد و یک تساوی دست یافته اند. تنها باخت تیم هم مقابل پاختاکور با نتیجه نزدیک یک بر صفر بوده، به این ترتیب، می توان گفت که شرایط شاگردان امیرقلعه نوعی برای بازی بعدی از نظر روحی و روانی بسیار مساعد است، اما عملکرد فنی تیم در مقابل سایپا – که البته تیم چغری می باشد – کمی نگران کننده بود.

در سمت مقابل، پاختاکوری ها با به تعویق افتادن بازی قبلی شان، مدت زمان بیشتری برای استراحت نسبت به تراکتور در اختیار داشتند و آن ها نیز در سه بازی از ۵ بازی اخیرشان به برتری رسیده و یک تساوی و یک باخت نیز داشته اند.

سرخپوشان تراکتورسازی معمولا در بازی های خانگی خود در رقابت های مختلف و صدالبته آسیایی، بهترین نتایجشان را کسب می کنند و مطمئنا حضور پرتعداد و پرشور هواداران در استادیوم یادگار امام می تواند کمک بسیار خوبی برای بازیکنان تیم در جهت کسب سه امتیاز باشد، نباید فراموش کرد که با حاشیه سازی سعودی ها و بی لیاقتی مسئولین ایرانی، یکی از بازی های خانگی تراکتور مقابل الهلال، عملا از دست رفته است و این شاید آخرین بازی خانگی تراکتور در مرحله گروهی لیگ قهرمانان باشد.

توجه به این نکته نیز ضروری است که تراکتورسازی می تواند با کسب سه امتیاز دیدار فردا، با بدست آوردن حتی یک امتیاز از دو دیدار باقی مانده مقابل تیم الهلال، صعود خود را به عنوان تیم اول یا دوم قطعی کند.

حال باید دید که شاگردان قلعه نوعی خواهند توانست در حضور هواداران خود، انتقام شکست بازی رفت را از تیم ازبکستانی گرفته و احتمال صعود تیم خود به دور بعدی را افزایش دهد یا اینکه پاختاکور در تبریز شگفتی ساز شده و باعث به تعویق افتادن تکلیف تیم های صعود کننده به دور بعد خواهد شد…


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :