سرمربی تراکتورسازی گفت: بازیکنان ما را در شرایط نامناسبی قرار داده بودند اما در حال حاضر شما عملکرد بازیکنان ما را اگر بررسی کنید، خواهید دید که همه واقعا سرباز تراکتور هستند.

تبریزمن، سرویس ورزشی: امیرقلعه نوعی سرمربی تیم تراکتورسازی تبریز در کنفرانس خبری پیش از بازی با پاختاکور گفت: در بازی قبلی عملکرد خوبی داشتیم، به خصوص در نیمه دوم در نظم دفاعی بسیار خوب بودیم ولی بعضی مشکلات تیمی داشتیم که منجر شد در نهایت یک بر صفر نتیجه را واگذار کنیم. پاختاکور بازیکنان خوبی دارد و بسیار سرعتی و تاکتیکی هستند. امیدوار هستیم در این دیدار بتوانیم با ارائه یک بازی زیبا، در حضور هوادارانمان پیروز شویم و حداقل خیالمان از بابت لیگ قهرمانان آسیا راحت شود.

وی افزود: سه تا بازی در رقابت های آسیایی انجام داده ایم که دو تا از این بازی ها بیرون از خانه بوده، بنابراین باید از بازی فردا که در خانه برگزار خواهد شد، حداکثر استفاده را بکنیم. باید بگویم که شرایط تیم بسیار عالیست و بازیکنان از نظر روحی و روانی در شرایط بسیار مطبوعی به سر می برند.

وی ادامه داد: بازی های آسیایی برای ما همچون بازی های ملی هستند، همه حرف می زنند و ادعای حمایت می کنند، اما ما کمکی نمی بینیم. نمی دانیم هزینه بازی هایی که میزبانی عربستان را در کشور دیگری خواهیم داشت، چه کسی به ما پرداخت خواهند کرد. ما متکی به خودمان هستیم و از کسی کمکی نمی خواهم. حرف هم که می زنیم ما را می خواهند!

قلعه نوعی افزود: بازیکنان ما را در شرایط نامناسبی قرار داده بودند اما در حال حاضر شما عملکرد بازیکنان ما را اگر بررسی کنید، خواهید دید که همه واقعا سرباز تراکتور هستند. بختیار رحمانی شاید در یک بازی ۵۰ بار استارت می زند، سروش رفیعی عالی کار می کند و همه بازیکنان تمام تلاش خود را به کار می بندند.

photo_2016-04-05_17-14-42

کنفرانس بازی تراکتور و پاختاکور – عکاس امین گلکار

سرمربی تراکتور ادامه داد: ما برای بازی فردا محروم نداریم، در خصوص محروم هم تنها دغدغه ما سروش است، جا دارد از تیم پزشکی تیم هم بسیار تشکر کنم که در روز شاید سه وعده برای بازیکنان ما زمان اختصاص می دهند و تلاش می کنند تا آن ها را برسانند.

قلعه نوعی در خصوص این موضوع که وی عملکرد خوبی در رقابت های آسیایی برای تراکتور داشته است، افزود: هنوز عملکرد خوبی نداشتیم و کار ما به اتمام نرسیده است. به امید خدا تلاش خواهیم کرد تا با کسب امتیازات کافی در بازی های آینده، تا جایی که می توانیم در رقابت ها پیشروی کنیم.

وی افزود: فوتبال بدون هوادار اصلا معنی ندارد. بازی پرسپولیس و سیاه جامگان را ببینید که با وجود ۵ گل هی جذابیتی نداشت، امیدواریم ورزشگاه یادگارامام هم مثل سال اولی که من حضور داشتم، پر باشد. اما باید بگویم که نباید منتی روی هواداران بگذاریم. ما بر اساس قراردادی که داریم، خدمت می کنیم و وظیفه خود را انجام می دهیم، اما تیم برای هواداران باقی می ماند و خودشان باید از تیمشان حمایت کنند.

قلعه نوعی در پایان در پاسخ به این سوال که آیا قرارداد خود را تمدید خواهد کرد یا نه، افزود: روزهای ابتدایی که آمده بودم نتایج خوبی نگرفتم. این سری هم همین طور بود اما دوستان حمایت کردند و لطف خدا و اهل بیت شامل حال ما شد. رسانه ها نیز به ما کمک کردند و آرامش به تیم ما بازگشت. ما هرچند سال هم که اینجا باشیم در هر حال مهمان هستیم و تیم مال شماست. باید همه دنبال منافع تراکتور و آذربایجان باشیم.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :