سرویس ورزشی: رسول خطیبی سرمربی تیم ماشین سازی تبریز در گفتگو با تبریزمن در خصوص تساوی خانگی مقابل تیم ایرانجوان بوشهر گفت: درسته بازی خوبی به نمایش گذاشتیم ولی واقعیتش این رسمش نیست که صبح می آیند زمین را نگاه میکنند و می گویند بازی انجام نمیشود برنامه غذایی بچه ها خراب می شود. به من چه که تیم حریف دیر آمده است ، متأسفانه فوتبال غیر حرفه ای همین است.

وی ادامه داد: ببینید ما فوتبال مان هیچ موقع سالم نمیشود حالا بعضا نا سالمی ها را خود این آقایان به وجود می آورند ، صبح صورت جلسه شد که بازی انجام نمیشود بعد از سوی ناظر داوری زنگ زدند که ساعت ۱۵٫۳۰ می آیند و زمین را نگاه میکنند اگر شرایط مناسب بود بازی انجام خواهد شد.

خطیبی افزود: ما از ساعت ۲ آمدیم ورزشگاه اما تیم حریف نیامده بود. دوران مسابقه ساعت ۱۵٫۴۵ آمدند و دیدند که میتوانند بعد از ساعت ۱۶٫۳۰ یا ۱۷ زمین را آماده کنند ، داور و ناظر به ما اعلام کرده اند که ما راس ساعت ۱۷ سوت را میزنیم ، حتی خودشان هم آمدند و گرم کردند منتها تیم حریف نیامده بود ، بعد که بازیکنای تیم ما آماده بازی بودند، متأسفانه تیم داوری رفت و در رختکن نشست.

سرمربی تیم ماشین سازی در خصوص چند صحنه مشکوک پنالتی بیان کرد: پنالتی را باید کارشناسان نگاه بکنند ، ببینید داوری داور خوبی هست، که وقتی تیم میزبان جلو افتاده به هیچ وجه سوت هایش را تغییر ندهد. ما از موقعی که یک بر صفر جلو افتادیم تمام صحنه هایی که خطا نبود را سوت زد شما برید ببینید چند تا خطا برای آنها گرفت ، مثل صحنه ای که خطا نبود به نفع تیم حریف سوت زد و همون توپ از ضربه ایستگاهی گل شد و بازی به تساوی کشید.

وی در پاسخ به میزان رضایتی که از بازیکنانش داشت توضیح داد: بازیکنان من فوتبال بازی کردند ، زحمت کشیدند و تلاش کردند حالا توپ هایمان گل نشد ولی اعتقاد دارم که باید با نامردی جلو رفت، ما در این بازی جوانمردانه وارد بازی شدیم، میتوانستم بگویم که گفته بودید ساعت  ۱۷ بازی شروع خواهد شد و تیمم را بکشم بیرون و بگویم که داور ساعت ۱۷ سوت نزده است، چه کسی باید این مشکلات را جواب بدهد ؟‌ من باید جواب بدهم ؟‌ داور ها و ناظر هایی که ضعیف هستند و تجربه ندارند را برای بازی ها نگذارید.

خطیبی در پاسخ به این سوال که مردم آذربایجان از بازی تیم ماشین سازی خیلی خوشحال هستند برنامه شما برای آینده به چه صورتی خواهد بود پاسخ داد: اگر بگذارند مطمئن باشید ماشین سازی بالا خواهد آمد


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :