هواداران پرشور تراکتورسازی در سالهای اخیر با حضور پر شورشان در ورزشگاه یادگار امام همیشه تصویری خاطره انگیز در ذهن ها ایجاد کرده اند.

تبریزمن، سرویس چندرسانه ای: عاشقان تراکتور در اولین دیدار بین المللی تیمشان برابر الجزیره امارات در ورزشگاه یادگار امام از ساعات اولیه صبح به ورزشگاه آمدند تا تیم مورد علاقه خود را در این دیدار حساس همراهی کنند که توانستند با حضور گسترده و پرشورشان جلوه خاصی به این دیدار بدهند که می توان گفت در نمونه خود یک نوستالژی می باشد، که سرانجام آن بازی به برد قاطعانه سرخ پوشان تبریزی به اتمام رسید.

inja_tabrizast

بازی امروز تراکتورسازی و پاختاکور نیز می توان همانند بازی تراکتورسازی و الجزیره به یک بازی نوستالژی تبدیل شود و در ذهن ها و خاطره ها حک شود، تراکتوری های عاشق می توانند با حمایت ۷۰ هزار نفری خود گامی مهم و محکم در راه صعود تیمشان به مرحله های بعدی لیگ قهرمانان آسیا بردارد.

گفتیم شاید بد نباشد دیدار خاطره انگیز تراکتورسازی و الجزیره را دوباره ببینیم و به خودمان بیاییم و تلنگری باشد که خالق این حماسه نفرات غریبه و ناشناسی نبوده و آن حماسه را ما آفریده ایم پس با حضورمان در ورزشگاه یادگار امام یار دوازدهمی برای تیم محبوبمان خواهیم بود و شعار ” یل یاتار طوفان یاتار یاتماز تراختور بایراقی را از شعار به عمل بدل خواهیم کرد.

با هم افتخار آفرینی هواداران عاشق تراکتورسازی را مشاهده می کنیم تا شاید به خودمان بیاییم:


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :