به گزارش تبریزمن، بعد از شکست تلخ ۱-۰ در تاشکند و به خطر افتادن صدرنشینی حالا تبریزی ها آماده هستند تا انتقام این شکست را در جهنم سرخ یادگار از ازبک ها گرفته و یک گام بلند برای صعود از گروه بردارند. تراکتور که اولین بازی سال جدید را با یک برد شیرین در تهران برابر سایپا جشن گرفت تا رسما بازگشت خود به کورس قهرمانی لیگ برتر را اعلام کند حالا با روحیه دو چندان به مصاف رقیب خود می رود تا یک نتیجه مناسب دیگر به ثبت رسانده و روزهای خوبش را ادامه دهد.

تراکتوری ها با در اختیار داشتن ستاره های پرشمار در ترکیب خود می توانند یکی از نماینده های خوب ایران در آسیا باشند به همین خاطر انتظارات از آنها بالاست و همه طرفدارانش امروز تنها منتظر ثبت یک برد شیرین خانگی دیگر هم هستند تا طلسم چهار ساله ناکامی های آسیایی تبریزی ها شکسته شود. بدون شک اگر خط آتش ویرانگر تراکتور روز خوب خود را سپری کند امروز شاهد یک بازی پر گل دیگر در تبریز خواهیم بود چون در همان بازی رفت ثابت شد خط دفاع حریف ازبک چندان قدرتمند نیست و شکنندگی بسیاری دارد.

پاختاکور با برد در بازی رفت توانست امیدهایش برای صعود از گروه را بیشتر کند امروز با این هدف وارد تبریز می شود که در ابتدا گل نخورد و در ادامه روی ضدحملات زهر خود را به میزبان ایرانی اش بریزد. پاختاکور هم درست مثل دیگر تیم های سرشناس ازبک برخلاف گذشته چندان قدرتمند نشان نداده اما با این حال فوتبال فیزیکی و قدرتی آنها می تواند خطراتی را برای تراکتوری ها رقم بزند که همین می تواند زنگ خطری باشد برای میزبان.

در این بین مهمترین اتفاقی که رخ داد خاموش شدن موتور گلزنی مهاجم برزیل اف سی سئول بود تا این تیم به تساوی بدون گل برسد. آدریانو که در سه هفته ابتدایی با ۹ گل زده همه نگاه ها را معطوف به خود کرد و با فاصله بسیار زیاد در صدر جدول بهترین گلزنان ایستاد این بار موفق به گلزنی نشد تا سئول مقابل شاندونگ بدون گل متوقف شود.

آدریانو در سه هفته ابتدایی به ترتیب ۴، ۳ و ۲ گل وارد دروازه رقبا کرد اما این بار در خانه مقابل چینی ها موتور گلزنی اش خاموش شد تا بهترین خبر برای سایر مدعیان آقای گلی آسیا باشد چون می توانند فاصله خود را با این گلزن برزیلی به حداقل برسانند از جمله بختیار رحمانی ستاره این روزهای تراکتورسازی که با سه گل زده در جایگاه دوم برترین گلزنان حال حاضر آسیا ایستاده است.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :