به گزارش تبریزمن، تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز که در چهارمین دیدار خود در لیگ قهرمانان آسیا ساعت ۱۹:۱۵ امروز (چهارشنبه) در ورزشگاه یادگار امام تبریز به مصاف پاختاکور ازبکستان رفته بود، موفق شد با نتیجه ۲ بر صفر به برتری برسد و شکست دور رفت را جبران کند.

در این دیدار که در گروه C و با در حضور بیش از ۴۰ هزار هوادار تراکتورسازی برگزار شد، سزار (۵۸) و سعید آقایی (۸۲) برای تراکتورسازی گلزنی کردند.

پاس فوق العاده سروش رفیعی در دقیقه ۵۹ را آگوستو سزار با یک ضربه دقیق به گل اول تراکتورسازی تبدیل کرد.

سانتر فوق العاده فرزاد حاتمی از سمت راست را سعید آقایی جلو کشیده توانست به گل دوم تراکتورسازی با یک بغل پا تبدیل کند.

تراکتورسازی در این بازی با ترکیب: محمد رضا اخباری،شجاع خلیل زاده، کاردوسو، سعید آقایی، آگوستو سزار (دقیقه ۸۱ خالد شفیعی)، مهدی کیانی، محمد ایرانپوریان ، سینا عشوری، بختیار رحمانی، شاهین ثاقبی (دقیقه ۴۶ سروش رفیعی ) و فرزاد حاتمی بازی کرد.

همچنین پاختاکور در این بازی با ترکیب: نیکیتا ریبکین، اکبرجون اسماعیلااف، عدنان ابراهووچ، کمال الدین تاجی اف، ولادیمیر کوژاک، شروزبیک کریم اف، جواهیر سوخی اف، جمشید اسکندروف، عظیم جون آخمدوف، جلاالدین ماشاریپوف و ایگور سرگیف بازی کرد.

با این پیروزی تراکتورسازی ۹ امتیازی شد و به جایگاه خود در صدر جدول استحکام بخشید. الهلال با یک بازی کمتر و ۵ امتیاز در رده دوم قرار دارد. پاختاکور با ۴ امتیاز در رده سوم و الجزیره هم با یک امتیاز قعر نشین است.

دیگر دیدار گروه سوم از ساعت ۲۲ و ۱۵ دقیقه بین الهلال عربستان و الجزیره امارات برگزار می‌شود.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :