به گزارش تبریزمن، نومون حسن اف سرمربی تیم پاختاکور ازبکستان در نشست خبری بعد از بازی با تراکتور در بین خبرنگاران گفت: در این بازی از شانس هایی که داشتیم استفاده لازم را نکردیم. تراکتور بیشتر از ما خوش شانس تر بود که توانست پیروز این دیدار شود. بازیکنانم از موقعیت هایی که داشتند استفاده نکردند. امیدوارم بتوانیم در ادامه رقابت ها عملکرد بهتری داشته باشیم تا به مرحله بعد صعود کنیم.

وی ادامه داد: فوتبال برد و باخت دارد. تیم تراکتورسازی فوتبال خوبی ارائه کرد. در باره گل اول به نظرم تصمیم داور بازی در خصوص این صحنه برایم جالب بود.

سرمربی پاختاکور اظهار داشت: با توجه به شرایط جدول، منتظر نتیجه نهایی بازی دو تیم الجزیره و الهلال خواهیم بود چرا که پس از آن می توانیم درباره صعود به مرحله بعد صحبت کنیم. تیم ما ۴ و تراکتورسازی ۹ امتیاز دارد و باید نتایج بازی‌های آینده را دید. اگر دو بازی آینده را با پیروزی پشت سر بگذاریم می‌توانیم به مرحله بعد صعود کنیم.

حسن اف خاطرنشان کرد: تراکتورسازی از بازیکنان خوبی برخوردار است. ولی متأسفانه بازیکنان ما جوان و کم تجربه هستند و به همین دلیل نتوانستند از موقعیت های خود به خوبی استفاده کنند.در بازی رفت این تیم را مدیریت کرده بودیم ولی در تبریز دچار مشکل شدیم. تراکتورسازی شانس بالایی برای صعود به مرحله بعدی را دارد.

وی در خصوص جو ورزشگاه یادگار امام و تشویق بی امان هواداران توضیح داد: هواداران تراکتورسازی جو بسیار خوبی را در ورزشگاه یادگار امام خلق کرده بودند. جو ورزشگاه بسیار جذاب بود. تراکتورسازی در نیمه دوم توانست با تشویق های هوادارانش فوتبل بهتری بازی کند.


Galaxy S7 - 944 x 150

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :