به گزارش تبریزمن، امیر قلعه‌نویی بعد از پیروزی دو بر صفر تراکتورسازی در هفته چهارم لیگ قهرمانان آسیا مقابل پاختاکور، گفت: از هوادارانی که به استادیوم آمده بودند تشکر می کنم. بعد از مدت ها جو خوبی در ورزشگاه حاکم بود یاد قدیم ها افتادیم.

قلعه نویی افزود: به حریف موقعیتی ندادیم و از بازیکنان تشکر می‌کنم که باعث شدند ۹۰ درصد صعودمان قعطی شود. امیدوارم در دیدارهای بعدی امتیاز بگیریم و برای نخستین بار در تاریخ تراکتورسازی به مرحله بعد صعود کنیم. از بازیکنان تشکر می‌کنم و ما می‌توانستیم گل‌های بیشتری به ثمر برسانیم.

وی ادامه داد: با آمدن سروش در نیمه دوم خیلی خوب بازی کردیم. در دفاع عالی بودیم و حریف کوچکترین موقعیتی نداشت. خدا را شکر تا به امروز ۹ امتیاز گرفتیم و ۹۰ درصد راه صعود را طی کردیم امیدوارم در دو بازی بعدی هم موفق باشیم تا برای اولین بار به مرحله بعد صعود کنیم. بازیکنان خوب بازی کردند و بهترین عملکرد را داشتند.

سرمربی تراکتورسازی خاطرنشان کرد: تا فردا حق داریم شادی کنیم اما از پس از آن باید به فکر بازی های آینده باشیم.کاشکی سازمان لیگ برای تیم هایی که در آسیا هستند فرصت بیشتری قائل می شد.ما اصلا نمی توانیم فکر کنیم.بچه ها الان شرایط را درک کرده اند.امیدوارم تمرکز داشته باشیم تا برای مسابقات آینده آماده شویم.جا دارد از یکی از عزیزان تبریزی که قول پاداش داده و گفته فردا به تیم پاداش می دهد تشکر کنم.

 وی درباره اینکه آیا امیدوار است که تراکتورسازی در عمان غریبه نباشد گفت: ایرانیان مقیم عمان قول داده اند به تیم کمک کنند. البته نمی دانم چرا در ۳۰۹۰ هواداران ما پرشور نیستند.تیم های دیگر آنجا حضور دارند اما هواداران ما در آنجا حضور ندارند.امیدوارم کمی هواداران ما بیشتر همت کنند و در این روند به ما کمک کنند.

 


Galaxy S7 - 944 x 150

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :