به گزارش تبریزمن ، مهدی کیانی کاپیتان متعصب تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز بعد از برد شیرین این تیم در هفته چهارم لیگ قهرمانان آسیا در برابر تیم پاختاکور ازبکستان در گفتگو با تبریزمن گفت : بازی خیلی سختی پشت سر گذاشتیم، پاختاکور تیم خوبی بود و قدرتی بازی میکرد ولی خب خدا کمک کرد و به بازیکنانمان تبریک میگویم خیلی خوب بازی کردند و خداروشکر توانستیم ۲ گل بزنیم و برنده این بازی باشیم.

مهدی کیانی درباره اینکه تراکتور نسبت به بازی های قبلی و به خصوص بازی در برابر الجزیره ، در این بازی خیلی خوب بازی نکرد ، اظهار داشت : این تیم با تیم الجزیره خیلی فرق میکند و یک تیم تدافعی هست ولی ما نسبت به نیمه اول در نیمه دوم خیلی بهتر بازی کردیم و توانستیم ۲ گل بزنیم.

کاپیتان محبوب تیم تراکتورسازی درباره حضور پرشور هواداران بعد از مدت ها در این دیدار نیز خاطر نشان کرد :‌ ما دوست داریم که همیشه ۶۰ یا ۷۰ هزار هوادار به استادیوم بیاد ، واقعا این تیم مال هوادار هست و هروقت به استادیوم آمدند برای ما یک دلگرمی شده است ، شما دیدید ما از دقیقه اول تا دقیقه نود جنگیدیم و واقعا ما میخواهیم دل هواداران را شاد بکنیم.

مهدی کیانی درباره بازی آینده در برابر تیم الهلال عربستان نیز گفت : ما برای بازی بعدی تیم الهلال را آنالیز خواهیم کرد و انشالله برویم و آنجا به امید خدا یک بازی خوب انجام بدهیم و بتوانیم صعودمان را قطعی بکنیم.

هافبک متعصب تیم تراکتورسازی درباره حضور فراز کمالوند و محمد ابراهیمی برای تماشای بازی نیز اظهار داشت : از فراز کمالوند و محمد ابراهیمی برای زحمتی که کشیدند و به استادیوم آمدند خیلی تشکر میکنم و انشالله ما هم بتوانیم این دلگرمی عزیزان را با برد هایی که آوریم جبران کنیم.

کیانی در پایان صحبت هایش درباره اینکه این تیم پتانسیل رفتن به نیمه نهایی لیگ قهرمانان را دارد ، گفت : صد در صد تیم خیلی خوبی داریم و انشالله بتوانیم این روند را حفظ کنیم و چشم نخوریم.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :