به گزارش تبریزمن ، سینا عشوری هافبک جنگنده و با غیرت تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز بعد از برد این تیم در برابر پاختاکور ازبکستان در گفتگو با تبریزمن گفت : بازی به طور کلی شرایطی خوبی در نیمه دوم داشت ، نیمه اول یکم به خاطر اینکه به گل دست پیدا نکردیم استرس داشتیم ولی خداروشکر نیمه دوم خیلی شرایط خوب شد و توانستیم به گل برسیم و کمی فشار روحیمون کمتر شد و این برد را به همه هواداران عزیز تیم تقدیم می کنم که از صمیم قلب آمدند استادیوم و ما را حمایت کردند.

سینا عشوری درباره اینکه بازی زیاد جذابی نسبت به بازی با الجزیره از تراکتور دیده نشد ، اظهار داشت : ما در بازی الجزیره دو سه تا گل زدیم و تیم استرس نداشت ، در این بازی چند تا موقعیت گل خراب کردیم ، این بازی خیلی استرس بالایی داشت و اگر نمیتوانستیم در زمین خودمان سه امتیاز را بگیریم فشار بالایی به تیم وارد میشد.

عشوری همچنین درباره حضور هواداران نیز گفت : من دست تک تک این هواداران را میبوسم ، واقعا خیلی خیلی ازشون ممنونم که اینطور حمایت کردند.

سینا عشوری در انتها درباره بازی الهلال نیز اظهار داشت : بازی الهلال هم سه امتیاز را میخواهیم ، من خودم اصلا دوست ندارم به عربستان بروم چرا که اصلا از این کشور خوشم نمی آید ، انشالله که سه امتیاز را بگیریم و صعود کنیم.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :