به گزارش تبریزمن، مسابقه آقای گزارشگر از نوروز ۹۳ در شبکه سه سیما روی آنتن رفت، مسابقه‌ای که در آن علاقه‌مندان به گزارشگری فوتبال شرکت کردند و تصورشان این بود که با حضور موفق در این برنامه می‌توانند به آرزوی خود که گزارشگری فوتبال است برسند.

این مسابقه با حضور شرکت کنندگانی از سرتاسر کشور در زمینه گزارشگری مسابقات ورزشی فوتبال، کشتی و والیبال امسال نیز پیگیری شد که داوران این دوره از مسابقات تغییراتی داشت.

همانند سال های گذشته شرکت کنندگانی از تبریز شرکت کرده بودند که ” سپهر ملکی ” متولد ۱۳۷۰ در تبریز و دانشجوی رشته عمران در مقطع دکتری خوش بدرخشد و تا مرحله فینال حضور داشته باشد.

مرحله نهایی این دوره از مسابقات امروز با پخش آیتم های مختلف از شبکه سه سیما پخش شد و نتایج نهایی به عهده بینندگان و مردم واگذار شد.

سپهر ملکی در گفتگو با تبریزمن، در خصوص مرحله نهایی این رقابت ها گفت: ابتدا به تمامی مردم آذربایجان سلام می کنم. این دوره از مسابقه به شکل دیگری برگزار شد. ابتدا ۴ هزار ویدیو از کل ایران به شبکه سه ارسال و از بین این تعداد ۱۲۰ نفر به عنوان افراد منتخب گزینش شدند و طی مراحل مختلف غربالگری شد که تنها ۵ نفر راهی فینال شدند.

وی ادامه داد: تا مرحله فینال رأی داوران ملاک اصلی برنامه بود تا نفرات برتر انتخاب و به مراحل بعدی راه می یافتند. ولی در فینال برای اولین بار، فرصت انتخاب نفر برتر مسابقه را به مردم عزیز داده اند تا آقای گزارشگر منتخب خود را انتخاب کنند. در فینال این دوره از مسابقات، ۳ نفر از تهران، یک نفر از اصفهان و من نیز به نمایندگی از خطه آذربایجان در این رقابت ها حضور دارم.

ملکی اظهار داشت: از ساعت ۲۲ امشب تا دوشنبه ۸:۴۵ شب فرصت است تا مردم گزینه نهایی خود و نفر اول مسابقه را انتخاب کنند که هر کسی که بیشتری پیامک را داشته باشد نفر اول رقابت خواهد شد. که من آرزو می کنم مردم آذربایجان نماینده خود را در این مسابقات تنها نگذارند.

وی با تشکر از هواداران تراکتورسازی عنوان کرد: به عنوان کوچک ترین هوادار از خیل عظیم هواداران تراکتورسازی می باشم و افتخار می کنم که هواداران تراکتورسازی من را به عنوان عضو کوچکی از آذربایجان و تبریز حمایتم می کنند. آرزوی قلبی من این است که بتوانم یکی از دیدار های تیم محبوبم تراکتورسازی را گزارشگری کنم. متأسفانه در مراحل مختلف مسابقه نیز بازی تراکتورسازی برایم پخش نشد تا توانایی ها و قدرت گزارشگری خود را نشان دهم.

فینالیست تبریزی مسابقه آقای گزارشگر افزود: در برنامه فینال تیم محبوب خود را گفتم که متأسفانه حذف شده بود. وقتی من به نمایندگی از مردم تبریز و آذربایجان در این رقابت ها شرکت می کنم قطعا تیم محبوبم هم تراکتورسازی خواهد بود. رنگ قرمز خون ما قرمز تراکتوری بوده و عشق ما تراکتورسازی است. قطعا سرخ ها بار دیگر پرشور بودنشان را نشان خواهند داد.

وی توضیح داد: متأسفانه برخی از فینالیست ها شروع به تخریب من هستند. خاطرات خیلی خوبی با یکدیگر داشتیم و به عنوان دوستان صمیمی رقابت می کردیم. ولی متأسفانه یکسری جوسازی های منفی انجام می شود. ولی با تمام قدرت ادامه می دهم چرا که می دانم مردم آذربایجان نماینده خود را تنها نخواهند گذاشت و عدد ۳ را به شماره ۲۰۰۰۰۳۴۵ ارسال خواهند کرد.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :