به گزارش تبریزمن، یحیی گل‌محمدی در نشست خبری پیش از دیدار تیمش مقابل تراکتورسازی تبریز اظهار داشت: بازی حساس و مهمی است و هر ۲ تیم در این دیدار به دنبال برد هستند و برنده این دیدار می‌تواند به قهرمانی امیدوار باشد و بازنده برای کسب سهمیه به مشکل بر می‌خورد و بازی فردا به طور قطع جذاب است.

وی ادامه داد: تراکتور و ذوب‌آهن بازیکنان خوبی در اختیار دارند و ما باید در دفاع و حمله متمرکز باشیم تا دست پر از زمین خارج شویم. دقیقا مثل بازی با بنیادکار.

گل‌محمدی در مورد مصدوم و محروم تیمش گفت: مهدی‌پور محروم است و ۳ بازیکن مصدوم داریم.

وی در رابطه با اشتباهات تیم ذوب‌آهن در خط دفاع در بازی‌های قبلی، اظهار کرد: نباید فردا اشتباهات فردی‌مان را تکرار کنیم چون تراکتور به راحتی می‌تواند از اشتباهات تیم مقابل استفاده کند. اگر بتوانیم تمرکزمان را در خط دفاع حفظ کنیم می‌توانیم برنده بازی باشیم.

سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن در رابطه با اظهارنظر قاسم حدادی‌فر و انتقادش نسبت به باشگاه، گفت: از بازیکنان بزرگی مثل قاسم انتظارات بیشتری دارم و او به عنوان یکی از باتجربه‌های تیم نباید این مساله را رسانه‌ای می‌کرد و بهتر بود با مسئولین باشگاه حرف می‌زد ولی طی جلسه‌ای که با قاسمی داشتیم همه چیز خوب پیش رفت. باید آرامش تیم را در دو ماه آینده که روزهای سختی برای ذوب آهن خواهد بود حفظ کنیم.

وی در رابطه با پیشنهادی که از لسترسیتی برای رضا شکاری رسیده است، گفت: هنوز پیشنهادی نیامده و اطلاعی از این پیشنهاد ندارم. جلسه‌ای هم در رابطه با این موضوع برگزار نشده اما احساس می‌کنم این مساله روی تمرکز رضا تاثیر گذاشته است و در تمرین‌ها تلاش زیادی از خودش نشان نمی‌دهد. نگران این موضوع هستم و نمی‌خواهم به خاطر مسائلی که هنوز معلوم نیست، آینده بازیکن جوانی مثل رضا شکاری به خطر بیفتد. در حال حاضر نیز صلاح نمی‌دانم هیچ بازیکنی از تیم جدا شود.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :