محمدحسین جعفری هم به عنوان سخنران دوم پیش از دستور جلسه این هفته شورای شهر، مسایل مفاسد اقتصادی را مورد توجه قرار داد که همیشه مدنظر مقام معظم رهبری بوده است

وی ادامه داد:متاسفانه کار به جایی رسیده که معاون رییس جمهور کشورمان می گوید فساد در جامعه ما نهادینه شده است، لذا تا زمانی که مفسده وجود دارد اقتصاد مقاومتی سودی در بر نخواهد داشت.

جعفری افزود:متاسفم که ۳ نفر از اعضای شورای شهر تبریز در صحن علنی این هفته حضور نداشته و جایشان خالی است! چرا طوری شده که این موضوع در کانون توجهات تمام شبکه های تلویزیونی و سایت های خبری کشور قرار گرفته و آبروی ما خدشه دار شده است؟ کاری ندارم که تبرعه خواهند شد یا نه! اما شرایط به گونه ای است که هر چقدر هم قسم بخوریم و مصاحبه کنیم که من نوعی آنگونه نیستم که فکر می کنید مردم باور نخواهند کرد!

وی با تاکید بر اینکه قانون گرایی باید به عنوان مبنای امور ما مدنظر قرار گیرد اضافه کرد:در ۲ سال اخیر مواردی به وجود آمد که تجربه بسیار خوبی را برای ما به ارمغان آورد و آخر سر به این گونه مسایل ختم گردید لذا وقتی این همه هجمه را می بینم روحم مورد آزار قرار می گیرد.

نایب رییس شورای شهر تبریز خطاب به شهردار تبریز گفت:خواهشمندم تلاش کنید تا هماهنگی های شورا و شهرداری افزایش یابد زیرا شما در کانون ارتباطات و هماهنگی های این دو مجموعه قرار دارید لذا باید کنترل درون زا به وجود آورید، بخش های حراست و بازرسی از مورددارترین قسمت های مجموعه هستند و باید این واحدها به صورت کاملا مستقل درآیند تا با اقتدار تمام به فعالیت بپردازند.

وی در خاتمه با ذکر این نکته که شهرداری فاقد نظام ارزشیابی است تاکید کرد:این مجموعه به یک تحول عظیم اداری نیاز دارد تا با روش های کنترل و نظارت، بدنه سالمی داشته باشد.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :