به گزارش تبریزمن، در بازی ۱۵ دیدار تیم های ذوب آهن و تراکتورسازی، ذوبی ها ۵ بار و تراکتورسازان نیز ۴ بار موفق به پیروزی شده اند و در این میان ۶ دیدار نیز با تساوی به پایان رسیده است. در بازی های این دو تیم ۳۸ گل نیز رد و بدل شده است که ۲۰ گل سهم اصفهانی ها و ۱۸ گل نیز سهم تبریزی هاست.

با توجه به اینکه بازی این دو تیم در دور برگشت رقابت های لیگ پانزدهم امروز در اصفهان برگزار می شود باید گفت ذوبی ها در این دیدار و در خانه خود همیشه موفق تر بوده اند، آنها در اصفهان سه بار پیروز شده اند و به دو تساوی و دو باخت نیز دست یافته اند. شاگردان گل محمدی در ۷ دیدار برگزار شده در اصفهان ۷ بار دروازه حریف را  باز کردند و ۶ بار نیز دروازه خود را باز شده دیدند.

اما در ۸ دیدار برگزار شده در تبریز، هر دو تیم به ۲ پیروزی دست پیدا کرده اند و ۴ بازی نیز با تساوی به پایان رسید، ضمن اینکه ذوبی ها در خانه حریف نیز در گلزنی موفق تر عمل کرده اند، در بازی های تبریز، آنها ۱۳ بار گلزنی کردند این در حالیست که تراکتورسازان ۱۲ بار به گل رسیدند.

پرگل ترین بازی دو تیم نیز در لیگ بازی رفت لیگ فعلی برگزار شد، جایی که دو تیم در نهایت به تساوی پرگل ۴ بر ۴ رضایت دادند، در این میان بهترین برد ذوب آهنی ها در شهریورماه ۹۱ اتفاق افتاد و آنها توانستند با نتیجه ۳ بر ۱ حریف خود را از پیش رو بردارند و تبریزی ها نیز در مردادهای ۹۲ موفق شدند با کسب نتیجه ۴ بر ۲ بهترین پیروزی خود را رقم بزنند.


Galaxy S7 - 944 x 150

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :