به گزارش تبریزمن، یحیی گل‌محمدی در نشست خبری پس از دیدار تیمش مقابل تراکتورسازی تبریز در جمع خبرنگاران رسانه‌های گروهی با اشاره به شرایط این مسابقه و دلیل باخت سبزپوشان اصفهان اظهار داشت: بدون شک ما تلاش بسیاری برای پیروزی در این مسابقه صورت دادیم اما از تلاش‌های خود نتیجه نگرفتیم و نتوانستیم به هدف خود دست پیدا کنیم.

وی با بیان اینکه زمانی تیم شما زمانی می‌بازد که کارهای محول شده را به درستی انجام ندهد ادامه داد: به تراکتورسازی باید تبریک گفت اما نباید از اشتباهات داوری که بسیار بر روی بازی تاثیر گذاشت به راحتی بگذریم چرا که داور امروز خیلی یک طرفه تصمیم گرفت و در واقع مشکل ایجاد کرد.

وی با بیان اینکه کار ما برای رسیدن به سهمیه آسیا هم بسیار سخت شده است ادامه داد: من احساس می‌کنم تیمم به دلیل حضور در فینال جام حذفی و اینکه تصور می‌کند ۵۰ درصد راه قهرمانی را رفته‌اند در حال حاضر به این شکل بازی می‌کند وگرنه ما نباید بر روی یک ضربه ایستگاهی این گونه گل بخوریم.

سرمربی تیم ذوب آهن خاطرنشان کرد: ما باید روی توپ‌گیری و انتقال آن به حمله بیشتر کار کنیم چرا که اعتقادم این است که این موضوع از مشکلات اصلی تیم ذوب آهن است.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :