سرویس ورزشی: ایوب ذوالفقاری سرپرست تیم تراکتورسازی در گفتگو با تبریزمن، در خصوص پیروزی مقابل ذوب آهن گفت: شرایط در هر بازی متفاوت است. پیش از این نیز گفته بودیم که هر تیمی که بتواند بازی امروز را ببرد شانس قهرمانی زیادی خواهد داشت. خوشبختانه بازیکنان تیم توانستند مثل همیشه با تعصب و دوندگی خاصی ظاهر شده و بتوانند سه امتیاز این بازی را کسب کنند.

وی ادامه داد: باید از هفته ۲۵ استارت خود را برای قهرمانی بزنیم و از این به بعد نیز به تمام بازی ها به چشم فینال نگاه کنیم و نگذاریم امتیازی هدر برود. در این راه نیز حضور هواداران و حمایت آنها اهمیت فراوانی دارد و قطعا می تواند موثر باشد.

ذوالفقاری اظهار داشت: نیمه دوم تعویض هایی که توسط کادر فنی انجام شد جواب داد و توانستیم در نهایت این بازی ۶ امتیازی را ببریم و دست پر به تبریز بازگردیم.بازیکنان به قدری با تجربه هستند که در رختکن می گفتند که این بازی تمام شد و به پیروزی صبا تلاش خواهیم کرد.

وی در خصوص وضعیت سعید عباسی که در بیمارستان بستری شده بود افزود: به همراه مدیرعامل باشگاه به بیمارستان آمدیم تا پیگیر وضعیت هواداران آسیب دیده باشیم. ولی با توجه به ضعفی که داشتند، فشارشان را گرفتند و کادر پزشکی در نظر گرفتند که مدتی تحت نظر قرار بگیرند.

سرپرست تراکتورسازی تصریح کرد: خانواده های هواداران آسیب دیده به هیچ عنوان نگران نباشند. من در بیمارستان و کنار این دو عزیز هستم. انشالله بعد از ترخیص از بیمارستان راهی اصفهان و هتل خواهیم شد تا شب را در کنار ما و تیم باشند. چرا که به دوستانی که همراهشان بود گفتیم بروند تا بعد از استراحت فردا به همراه تیم راهی تبریز شوند.

وی گفت: جا دارد از کادر پزشکی تیم تشکر ویژه ای داشته باشیم. چرا که در استادیوم توانستند به خوبی کار احیاء را انجام دادند. کار دکتر نوری زاده و دکتر صادقی بی نظیر بود که بار دیگر تشکر می کنم.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :