به گزارش تبریزمن، حضور بختیار برای تراکتور در بازی ذوب آهن کارگشا و ثمر بخش بود و او به محض ورود با ضربه ای تماشایی دروازه هم تیم سابق اش رشید مظاهری را گشود.

رحمانی از ابتدای نیم فصل دوم برای تراکتورسازی یک گل در لیگ و ۳ گل در لیگ قهرمانان آسیا به ثمر رسانده و دو پاس گل داده است تا بار دیگر توانایی‌هایش را به رخ بکشد.

قطعا امیر قلعه‌نویی خوشحال است که بازیکنانی نظیر رحمانی دارد تا به عصای دستش تبدیل شوند.بازیکنی که با این فرم ممکن است روی سرنوشت قهرمانی لیگ هم تاثیر بگذارد .

دقیقه ۶۲ بازی تیم های ذوب آهن و تراکتورسازی، یکی از دو تعویض طلایی وارد بازی شد و در این دقیقه بختیار رحمانی که در بازی های اخیر تیمش در ترکیب ثابت حضور داشت به میدان آمد و جایگزین بازیکنی شد که به جای وی در ترکیب ثابت قرار گرفته بود.

۷ دقیقه پس از حضور وی در بازی، خطایی پشت محوطه جریمه نصیب سرخ پوشان تبریزی شد و سه بازیکن پشت توپ قرار گرفتند، در حالی که از ژست و دورخیز بازیکنان پیدا بود مهدی کیانی این توپ را به سوی دروازه حریف خواهد زد ناگهان بختیار رحمانی با کمترین دورخیز توپ را به سوی دروازه ذوبی ها فرستاد و یکی از گل های زیبای هفته را رقم زد.

البته رحمانی دقایقی بعد اثرگذاری خود را برای تیمش بیش از پیش کرد و با سانتری دیدنی باعث به ثمر رسیدن گل دوم تیمش شد.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :