به گزارش تبریزمن، تراکتورسازی ششمین گل خود در ۲ بازی رفت وبرگشت را به تیم فوتبال ذوب آهن زد وبازیکنان این تیم نه ششمین گل در ۲ بازی که برد برابر تیم قدرتمند ذوب آهن را جشن میگیرند.

تراکتورسازی که تیم سوم لیگ قهرمانان آسیا در پایان بازی چهارم محسوب میشود در مصاف با ذوب آهنی که آنها هم جزو ۸ تیم برتر آسیا در لیگ قهرمانان آسیا محسوب میشوند،خوب برد،ذوب آهن تیمی بود که چند روز قبل در همین ورزشگاه برابر تیم فوتبال بنیاد کار ۵-۲ برنده شده بود اما تراکتورسازی چنین تیمی را برد و البته چنین بردی این شادی را هم دارد،به خصوص که بدانیم در بازی رفت آنها بازی برده ۴-۱ را ۴-۴ کرده بودند.

photo_2016-04-11_18-30-32

در دیدار هفته دهم لیگ برتر بین تراکتورسازی و ذوب‌آهن که در ورزشگاه یادگار امام تبریز برگزار شد، تیم میزبان در حالی که تا دقیقه ۸۱ با نتیجه عجیب ۴ بر یک از حریف خود پیش بود با دریافت سه گل تا پایان مسابقه به تساوی ۴ بر ۴ رضایت داد تا از یک پیروزی شیرین تنها به یک امتیاز برسد.

اما روز گذشته در استادیوم فولادشهر اصفهان عکس این اتفاق افتاد و با وجود اینکه ذوب‌آهن با گل دقیقه ۶۰ مهدی‌رجب‌زاده از تراکتورسازی پیش بود با دریافت دو گل در دقایق ۶۹ و ۸۷ از بختیار رحمانی و خالد شفیعی از رسیدن به ۳ امتیاز خانگی و رده چهارم جدول باز ماند.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :