به گزارش تبریزمن، امیر قلعه نویی سرمربی تیم تراکتورسازی، در جمع بازیکنان، دکتر شهرام دبیری، دکتر علیرضا رحیمی و مهندس فرزین دبیری در خصوص حضور رئیس شورای شهر و اهداء هدیه به بازیکنان گفت: ابتدا جا دارد از آقای دکتر دبیری که به عنوان یکی از افراد موفق و افتخار آذربایجان می باشند تشکر و قدردانی کنم که قبل از بازی حساس با صبای قم در اردوی تیم حضور داشته و هدایایی شخصی نه از طرف باشگاه به تیم تقدیم می کنند.

وی ادامه داد: همچنین یک تشکر دیگر در خصوص مصوبه های حمایتی از تیم تراکتورسازی که تصویب می شود تا این تیم پر هوادار به موفقیت های بیشتر و بهتری برسد تشکر می کنم. همانطور که آقای دکتر روحانی رئیس جمهور کشور گفتند، تراکتورسازی متعلق به کل ایران است، امیدواریم بتوانیم در ادامه بازی ها چه در لیگ و چه در جام باشگاه های آسیا موفقیت های بهتری کسب کنیم.

قلعه نویی اظهار داشت: بعد از خدا و اهل بیت از آدم های ورزشی مانند دکتر دبیری انتظار داریم تا به این تیم پر هوادار و مردمی بیشتر توجه و حمایت کنند. جا دارد در پایان از بازیکنان، کادر تیم و باشگاه تشکر کنم چرا که با تعصب خاصی در بازی ها حضور دارند و تلاش می کنند. امیدوارم زحمات این عزیزان نیز بهتر و بیشتر دیده شود.

گفتنی است که این سکه ها توسط خود دکتر دبیری و به صورت شخصی خریداری شده بودند و به بازیکنان و کادر فنی تیم پرداخت شد.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :