به گزارش تبریزمن،فرید بهزادی‌کریمی بعد از پایان سربازی‌اش از تراکتورسازی به صبای قم که تیم سابقش بود بازگشت و هفته سیزدهم در نخستین دیداری که برای صبا به میدان رفت هر دو پاس گل تیمش را مقابل سیاه جامگان داد اما پس از آن بهزادی‌کریمی تا پایان دور رفت از بازی کردن محروم شد.

وی خصوص تقابل با تیم سابقش در هفته بیست و ششم لیگ برتر گفت: من به عنوان سرباز به تراکتورسازی رفته بودم و واقعا دوران خوبی به همراه تماشاگران خونگرم تبریز سپری کردم؛ تراکتورسازی تیم محبوبم است ولی من در صبا بازی می‌کنم و به این تیم مدیون هستم و قطعا برای موفقیت تیمم تلاش خواهم کرد.

بهزادی‌کریمی اضافه کرد: با توجه به اینکه تراکتورسازی در دو جام می‌جنگد شاید بازیکنانش از نظر بدنی تحلیل رفته باشند و توان همیشگی را نداشته باشند؛ ما باید از این فرصت استفاده کنیم و به پیروزی برسیم.

فرید بهزادی‌کریمی با اشاره به پیروزی صبا مقابل سایپا گفت: شرایط تیم ما با نتیجه نگرفتن‌های پیاپی سخت شده بود و بازیکنان استرس داشتند ولی با صحبت‌هایی که سرمربی انجام داد توانستیم با آرامش وارد زمین شویم و یک پیروزی خوب رقم بزنیم.

او ادامه داد: برد مقابل سایپا کمک کرد با روحیه بالاتری به استقبال پنج بازی پایانی لیگ به ویژه دیدار با تراکتورسازی برویم و امیدوارم بتوانیم به روند امتیازگیری نیم‌فصل اول برگردیم و جایگاهی در خور شان صبا کسب کنیم.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :