به گزارش تبریزمن، دکتر شهرام دبیری، رئیس شورای کلانشهر تبریز و عضو هیئت رئیسه فدارسیون فوتبال با حضور در اردوی تراکتورسازان قبل از بازی با صبای قم و با اهداء سکه، در جمع بازیکنان و اعضاء این تیم گفت: در بازی فردا و ادامه راهتان در لیگ برتر و جام باشگاه های آسیا آرزوی موفقیت می کنم. تراکتورسازی تیم بزرگی بوده و افتخار تبریز، آذربایجان و ایران می باشد.

BEHNAM (27 of 30)

وی ادامه داد: برای تبریز ما تراکتورسازی یک هویت است. تبریز به عنوان شهر اولین ها مطرح می باشد که در خیلی از عرصه ها در ایران اولین است. تراکتورسازی و هواداران این تیم نیز برای تبریز اولین هستند که الان تبدیل به برند شده اند و به غیر از پیروزی تراکتورسازی در بازی ها هیچ چیزی مردم آذربایجان و هواداران این تیم را خوشحال نمی کند. حتی اگر تیم ملی به جام جهانی رفته و در بازی های جام جهانی به پیروزی برسد اینقد خوشحال کننده نیست که پیروزی ها و موفقیت های تراکتورسازی مردم آذربایجان را خوشحال می کند.

BEHNAM (23 of 30)

دبیری اظهار داشت: این پشتوانه و حمایت های مردمی که هست واقعا فرصت بزرگی برای ما می باشد. خدا را شکر تیم بازیکنان و کادر فنی بزرگ و با تجربه ای در اختیار دارد. در بازی های اخیر عملکرد خیلی خوبی از خودتان به نمایش گذاشته اید. آقای قلعه نویی افتخار ملی و بین المللی ما هستند و کادر و بازیکنانی که هستند توان فنی و غیرت این را دارید. انشالله اگر با همین روحیه و تلاش بالا راه را ادامه بدهید می توانید هم در لیگ برتر و هم در جام باشگاه های آسیا خوش بدرخشید و نام تراکتورسازی را بیشتر از این بر سر زبان ها بیندازید و برای اولین بار در تاریخ تراکتور به مرحله بعدی جام باشگاه های آسیا صعود کنید.

BEHNAM (11 of 30)

وی افزود: صعود تراکتورسازی به مرحله دوم با این امکانات معجزه هست. با توجه به امکانات تیم های عربی و دیگر تیم ها، که امکانات ما از هیچ نظر قابل مقایسه نیست، واقعا کار شما ستودنی است. فقط شما غیرت دارید، اگر بخواهیم می توانیم به مقام های بهتری برسیم. در بازی های پرسپولیس، استقلال دیدم که بدون ترس و با شجاعت بسیار بالا بازی می کردید. در بازی هفته قبل جام باشگاه های آسیا در تبریز، از نزدیک شاهد بازی شما بودم که واقعا خیلی خوب بازی کردید.

رئیس شورای اسلامی کلانشهر تبریز بیان کرد: امیدواریم همین روند ادامه داشته باشد تا با پیروزی های شما دل مردم آذربایجان و هواداران بیشتر از این شاد شود. شخص من علاقه زیادی به ورزش دارم و تیم داری می کنم و به عنوان نماینده مردم در شورای شهر حداکثر تلاش خود را خواهیم داشت تا بتوانیم حمایتتان کنیم.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :